קרנבל בגואה קרנבל... מי שלא יבוא חבל!

תאריך הטיול
18-25.2.2020
מחיר הטיול:
700$ לאדם בחדר זוגי
תוספת לחדר סינגל 250$ 
בתי המלון:
18/2 - 22/2 Nanu resort
23/2 - 24/2  Sobit Sarovar Portico 

הידעתם? גם לגואה יש קרנבל!


הוא נחגג כל שנה במשך ארבעה ימים ומבחינה היסטורית מקורו במסורת הנוצרית שהובאה ע"י הפורטוגזים לפני מעל 500 שנה. 
הקרנבל בגואה הוא התמצית הצבעוניות של כל התרבויות, הדתות והאמונות השונות בה, הוא מדהים ביופיו ומשלב מיצגי ענק, ריקודים מרהיבים ומוזיקה תוססת מכל הסגנונות. 
השנה הוא נחגג בפברואר- אנחנו נארגן לכם את כל השהות שם, אתם רק תבואו לשמוח ולהנות!

את הטיסות ניתן להזמין דרכנו!

1/1

מסלול הטיול

יום 1 - 18.02.20 מגיעים להודו


הנחיתה בשעת לילה בגואה ואיסוף משדה התעופה למלון.
יום 2 - 19.2.20 אראמבול ואנג'ונה


נתחיל את היום בסיור בחוף ארמבול, החוף הצפוני ביותר בגואה. נצא מהמלון ונלך אל אגם המים המתוקים ומשם נמשיך בטיול במעלה ההר עד שנגיע לעץ הבניאן הקדוש להודים, המסמל שלום ושלווה במיתולוגיה ההודית. לאחר מכן נחזור אל החוף שם תחכה לנו סירה שתיקח אותנו לחוף אנג׳ונה בשיט בן 35 דקות. באנג׳ונה נבקר בשוק הפשפשים הידוע ונבלה את שאר היום בחוף אנג׳ונה ובשווקיו הצבעוניים. בערב יחזיר אותנו רכב למלון.
יום 3 - 20.2.20 יום טיול במהאראשטרה.


היום נצא לטיול בכפרים של איזור גואה ומהאראשטרה. נצא עם הרכב וכשנגיע לגבול, נעלה על מעבורת שתעביר אותנו את הנהר ונמשיך לתוך מדינת מהרשטרה. נפגוש את המקומיים החיים בכפרים לצד נופי כפר יפהפיים. נחזור אחהצ לחוף ארמבול ונהנה מזמן חופשי בחוף.
יום 4 - 21.2.20 יום חפשי


יום חופשי בחופי ארמבול
יום 5 - 22.2.20 פאנג'ים ויום הקרנבל של גואה


הפורטוגזים אשר הגיעו לחופי גואה לפני כ-500 שנה, הביאו איתם את הדת ואת המסורת הנוצרית. היום נטייל בעיר הבירה של גואה ונראה כיצד השפיעו הפורטוגזים על החיים בגואה. נטייל בין השווקים הסואנים והצבעוניים, נבקר בעיר העתיקה ונחגוג את הקרנבל המרהיב והצבעוני של גואה הנחגג מדי שנה ומשלב מיצגי ענק, במות, ריקודים ומוזיקה תוססת מכל הסוגים, התרבויות, הדתות והאמונות השונות. בערב נסע לשוק הלילה בארפורה ונהנה משופינג תוסס.
יום 6 - 23.2.20 טיול ג׳יפים למפלי דודסאגאר (Dudhsagar)


נתחיל את היום בקרנבל ולאחר מכן נצא ברכבי שטח לכיוון מפלי הדודסאגאר המפורסמים. הטיול יעבור בתוך הג׳ונגלים הטרופיים של גואה. מפלי הדודסאגאר ממוקמים בגבול שבין מדינת גואה לקרנטקה. משמעות השם "דודסאגאר" הוא אוקיינוס החלב. ניתן לשחות בתוך המים הצלולים באיזור המפלים.

נמשיך לחוף פאלולים לבית המלון.
יום 7 - 24.2.20 יום חופשי בפאלולים


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון חוות התבלינים המיוחדת, נלמד על צמחי המרפא הרבים הגדלים שם, נתוודע אל מקור התבלינים האקזוטיים ונמשיך לארוחת צהריים מפנקת באוירה טרופית. משם נמשיך לחוות פילים, נשמע את הסיפור על החיה הידידותית ששימשה כלי תחבורה עיקרי באסיה בימים קדומים, ונקנח בטיול על גבי פילים. משם נחזור לבית המלון.
יום 8 - 25.2.20 יום חופשי


בשעת ערב איסוף לשדה התעופה בגואה וסיום המסע לצ'אי בטיסה לעבר ישראל :)

 

צאו למסע לצ׳אי! 

צרו קשר עם מומחי הטיולים להודו של מסע לצ׳אי

מה עומד מאחרי מסע לצ׳אי 

מדיניות ותנאים

מסע לצ׳אי 

מסעות לצ׳אי

מסע לצ'אי עוסקת בטיולים מיוחדים לתת היבשת ההודית, טיולים בעלי ערך מוסף לצפון ודרום הודו - טיולים למשפחות ויחידים בהתאמה אישית וכן טיולי בוטיק. צרו איתנו קשר בטלפון 073-2811047
  • Facebook
  • YouTube

Bella.Copyz  בניית אתרים