מסע לצ׳אי  - המומחים לטיולים להודו
טיולים ליחידים ומשפחות - גם בהתאמה אישית

שלום לכם ונמסטה,

הצטרפו אלינו לטיול חברתי בהודו הקסומה והמרתקת לטיול עוצמתי ומשנה חיים, כזה שהחויות בו והאנשים שילוו אתכם במסע, יתנגנו לכם בלב כל החיים. 

IMG-20180907-WA0013.jpg

המטייל העצמאי בהודו

Image by Rich Martello

טיולים לצפון הודו 

זה הזמן לתכנן את טיול האביב להודו. כבר עכשיו מתחילה העונה המושלמת לטיולים באזור הדרום - טיולים למשפחות ולמטייל העצמאי, וגם טיולים מאורגנים.

המטייל העצמאי - טיולים בהתאמה אישית

טיולים מאורגנים וטיולים בהתאמה אישית

תמיד חלמתם לפגוש את הודו הצבעונית והנפלאה? תמיד דמיינתם איך אתם כבר או-טו-טו שם אבל אז פתאום הפריעו לחלום להתממש שלל תירוצים צבעוניים? כבר הגעתם להחלטה שזהו, נוסעים, אבל אין לכם סבלנות לכל הארגונים והתכנונים?

הבשורה הטובה היא שאתם לא לבד! אנחנו נארגן עבורכם קבוצה איכותית וכיפית של אנשים ונדאג לה-כ-ל! ממסלולים מרתקים ובתי מלון נקיים וברמה גבוהה וכמובן - נוחות בנסיעה.

טיול מותאם למשפחות ויחידים - בואו לפגישה אישית

מטיילים כותבים על מסע לצ׳אי

press to zoom
1/6

יצאנו עם מסע לצ׳אי לטיול בן 22 יום בצפון הודו, הטיול היה מדוייק, מאורגן מדהים, הכל במינון הנכון, והנסיון של רז היה יצוק בתוך הטיול לאורך כל הדרך... קראו עוד.

משפחת פרידמן

בוודאי תשאלו - מדוע פגישה אישית? הרי יש המון חברים שכבר נסעו והמליצו, יש מידע אין -סופי ברשת, קבוצות ייעודיות בפייסבוק...

אנחנו אוהב להשוות את היציאה לטיול לארוחה טובה במסעדה: הריחות, הצבעים, הטעם, המרקם, עיצוב המנה, האווירה... החוויה סובייקטיבית לחלוטין, לא כל מה שטעים ונעים לאחד- בהכרח יהיה טעים ונעים גם לאחר. בנוסף, קיים עומס מידע שלפעמים אפילו יכול להטעות ולבלבל. 

בפגישה אנחנו מנסים להבין ביחד איזה מסלול הוא המתאים בדיוק בשבילכם - האם אתה טיפוס נמרץ ואתלט שמחפש יותר "טראקים"? האם אתה טיפוס יותר רגוע שרוצה לשהות כמה ימים בכל מקום ולקחת אותו ב"איזי"? התזמון שבו אתה רוצה לטייל והתאמתו לאזור שבו העונה מאפשרת למצות את החוויה בבטיחות ובהנאה, אלו מקומות לינה מתאימים עבורך - הן מבחינת התקציב האישי והן מבחינת הסגנון שלך? האם מלונות פאר? ואולי גסט - האוסים בכל מיני דרגות? כיצד אתה רוצה להשתנע ממקום למקום? כל זאת ועוד - בפגישה חד פעמית שלאחריה אני תמיד זמין ואשמח לסייע גם בטלפון/מייל.

מטיילים ממליצים טיול להודו
אדוה אריאל

עופרה מיוחדת במינה, הפכה את הודו לחוויה מיוחדת במינה, מרגשת, צבעונית, חמה, אוהבת, מלטפת... פשוט קסם אחד גדול.

תודה על מסע מופלא לצפון הודו המדהימה"

מטיילים ממליצים על הודו
אופירה קסטרו קיסר

"תודה גם לך עופרה יקרה היה קסם באויר והאוירה הייתה מושלמת. תודה שאפשרת להכיר את הודו מקרוב .לגעת באנשים לחוות את הצבעים והריחות המשכרים לטעום כמעט מהכל. תודה, לתת מקום לכל אחת באשר היא."

מטיילים ממליצים על מסע לצ'אי
שוני טיירי

"זכיתי להיות עם קבוצה של כ- 13 איש למשך חודש ימים כמעט בהודו עם ה״מדריכה״ עופרה.

היה כיף וחוויה שלא אשכח לעולם מהודו המקסימה. המקצועיות והידע הרב בלט בהסברים בכל מקום וזמן!״

הטיול הראשון של מסע לצ'אי להודו משנת 2015
תמיד כיף להזכר באווירה המיוחדת בנופים ובאנשים

טיול בהימלאיה ההודית

צרו קשר עם מומחה הטיולים להודו של מסע לצ׳אי