1/1

 תאריכי הטיול

15.10.19 - 29.10.19

 יציאה מובטחת ! 
טיסה ישירה להודו

טיול סוכות 2019 בהדרכת עפרה אדרי

ברוכים הבאים למסע של חייכם בתת יבשת הודו הקסומה!

נתמקד בצפון הודו ההררית והירוקה, מלאת השלווה, שמחת החיים, מרובת התרבויות ודתות עתיקות. נפגוש בטבע הפראי, ננשום אויר צלול ונקי, לצד נוף אנושי מרתק.

נתחיל את מסענו באמריצר שם נבקר במקדש הזהב המרהיב ביופיו ובעל הצביון הסיקי, נמשיך לדרמסאלה למרגלות הרי ההימאליה נפגוש בטבע הפראי, נבקר בכפרים המקומיים ובמקדשים הבודהיסטים, משם נמשיך למנאלי החבויה בין רכסי ההימאליה המהפנטים, משם נעמיק במסענו לרישיקש השוכנת לשפת הגנגס העטורה באווירה רוחנית של הדת ההינדית. נגיע לאגרה שנמצאת על נהר הימונה  שם נפגוש בטאג' מאהל שהוכרז כאחד בשבעת פלאי תבל.

לסיום נבקר בדלהי הבירה הסואנת והססגונית, ונפגוש בחדש מול הישן.

 טיסה ישירה להודו

"תודה גם לך עופרה יקרה היה קסם באויר והאוירה הייתה מושלמת. תודה שאפשרת להכיר את הודו מקרוב .לגעת באנשים לחוות את הצבעים והריחות המשכרים לטעום כמעט מהכל. תודה, לתת מקום לכל אחת באשר היא."

אופירה קסטרו.jpg
אופירה קסטרו קיסר
323.JPG

מסלול הטיול

יום 1 15/10/2019 תל-אביב - ניו דלהי


יציאה מתל אביב בשעה 22:20, נחיתה בניו-דלהי בשעה 07:30




יום 2 16/10/2019 אגרה


ננחת בניו דלהי בשבע וחצי בבוקר, ומשם נמשיך לכיוון אגרה. נגיע בצהרי היום לאגרה וניסע ישירות לטאג׳ מאהל. שם נשמע את הסיפור הייחודי על אודות בניית הטאג׳ מאהל שהוקם ע״י השליו המוגלי שאה ג׳אהן כמוזוליאום לאשתו האהובה מומתז - חומרים לסרט בוליוודי ללא ספק. נמשיך למבצר אגרה, שם בילה שאה ג׳אהן את ימיו האחרונים לאחר שהודח על ידי בנו, ומחלון חדר מאסרו היה יכול לראות את הטאג׳ מאהל. אמרנו כבר סרט הודי? נמשיך למלון. לינה באגרה.




יום 3 17/10/2019 אגרה - דלהי


אחרי ארוחת הבוקר נצא לניו דלהי ונגיע בשעות הצהריים. נצא לטיול בעיר דלהי ונבקר במקדש הבהאים (מקדש הלוטוס).




יום 4 18/10/2019 דלהי - רישיקש


לאחר ארוחת הבוקר נצא מוקדם לכיוון רישיקש. אחר הצהריים נגיע למלון שבלקשמן ג'ולה, לאחר התארגנות קלה ונתכנס ליציאה לראם ג'ולה לטקס הפוג'ה (טקס דתי) הנערך שם מידי ערב על גדות הגנגס. לינה ברישיקש.




יום 5 19/10/2019 רישיקש


אחרי ארוחת הבוקר נצא ליום טיול בכפרים הסמוכים לרישיקש. 75% מתושבי הודו הם חקלאים, היום נפגש עם התושבים המקומיים נראה את צורת החיים שלהם מקרוב. נבקר בבית מקומי ונטייל בכפרים סביב רישיקש, כך נחווה את הנופים היפים של אזור הגנגס. לינה ברישיקש




יום 6 20/10/2019 רישיקש - הארידואר


היום נבקר בהארידואר (Haridwar) היא עיר קדושה מאד לתרבות ההינדית בשל מיקומה הסמוך לגנגס. אחת לשלוש שנים נערך בעיר פסטיבל הקומבה-מלה. אנו נצא להתרשם מהמקדשים והאתרים הקדושים להינדים. נחזור אחה״צ ונקדיש את חצי היום האחרון שלנו ברישיקש לטיול חפשי בכפר לקשמן ג׳ולה. לינה ברישיקש




יום 7 21/10/2019 שימלה


היום נצא לכיוון שימלה, עיירת ההיל סטיישן שהקימו הבריטים על מנת להמלט מהחום השורר בדלהי בקיץ. משך הנסיעה כ 7-8 שעות נגיע אחה״צ לשימלה ונצא להכיר את העיר. לינה בשימלה.




יום 8 22/10/2019 שימלה למנאלי


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון מנאלי (כ - 8 שעות נסיעה), נגיע בשעות אחה״צ ונסייר באולד מנאלי בין השווקים. לינה במנאלי.




יום 9 23/10/2019 מנאלי


העיר מנאלי נמצאת במדינת הימאצ'ל פראדש (Himchal Prede) ושוכנת על רכס ההימלאיה בגובה של כמעט אלפיים מטרים. לאורך מנאלי זורם נהר הביז (Beas) שמקורותיו בהרים. העיר מנאלי הייתה מרכז מסחרי תוסס לאורך ההיסטוריה, כעיר מרכזית דרכי הסחר שבין עמק קולו ולדאק. היום נטייל באזור מנאלי בה ישנם מספר מקדשים. המוכר שבניהם הוא מקדש 'הדימבה' (Hadimba Temple) מקדש שהוא מעין מערה עתיקה, סביבה מבנה מן המאה ה-15 העשוי כולו עץ. הוא נמצא במורד מנאלי הישנה, בסמוך ליער, ועמוס בסוחרים ורוכלים סביבו. במעלה הכביש לטופ של אולד מנאלי תוכלו לראות את מקדש מאנו מהרישי (Manu), הבולט בעיצובו. מבנה מעניין נוסף הינו המנזר הטיבטי הנמצא בניו מנאלי ומציג ארכיטקטורה מרשימה ואופיינית לטיבט. תמשיכו לניו מנאלי לסיור בעיר ובערב תוכלו לצאת לבארים או למסעדות הרבות שנמצאות במנאלי. לינה במנאלי




יום 10 24/10/2019 מנאלי - דרמסלה


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון דרמסאלה. נגיע אחה״צ הנמצא בכפר מקלאוד גאנג׳. דארמסלה מפורסמת בעיקר כמשכנו של הדלאי לאמה - המנהיג הטיבטי הגולה. דארמסלה היא מקום מצוין לפגוש את התרבות הבודהיסטית הטיבטית. לינה בדרמסלה.




יום 11 25/10/2019 מקלאוד גאנג׳


יום טיול מרתק באזור כפרי דארמסלה. היום נצא לטיול לאזורי הכפרים שסביב דארמסלה נתרשם מחיי הכפר, נבקר משפחה הודית בביתה. נכנס למקדשים אשר לצידי הדרך ונתרשם מהנופים המיוחדים של איזור זה. נבקר במכון הטיבטי "נורבולינגקה" שתוכנן על-ידי אדריכל יפני, ובו אוירה נעימה ושקטה.




יום 12 26/10/2019 דרמסלה


לאחר ארוחת הבוקר נבקר בכפר הילדים הטיבטים המטופח, המשמש כבית ספר ומקום מגורים לכ-2000 ילדים, בדרך נעבור ב T.I.P.A מרכז תרבות ומורשת טיבטית. ושם נבקר במנזר הבודהיסטי של הדלאי לאמה. לאחר הביקור במנזר נמשיך לכיוון הכפר באגסו בהליכה ומשם נמשיך לכיוון המפלים. נחזור דרך באגסו בהליכה לכיוון דארמקוט. לינה בדארמסלה




יום 13 27/10/2019 באגסו - מקלאוד ג׳נג׳ - דרמקוט


אחרי ארוחת הבוקר נצא לסיור במשולש הכפרים, והחצי השני של היום יהיה חפשי ויוקדש להסתובבויות, קניות שטויות והנאות.




יום 14 28/10/2019 אמריצר


אחרי ארוחת הבוקר נצא מדרמסלה לכיוון אמריצר, נגיע בצהרים ונצא לסיור בעיר. אמריצר היא בירת חבל פאנג'אב. העיר מורכבת בעיקר מאנשים בני דת הסיקים. אמריצר ממוקמת בצפון-מערב הודו הינה כרך ענקי ועיר סואנת למדי. מקדש הזהב המרהיב הוא גולת הכותרת של הדת הסיקית וכן של יום הטיול שלנו. לאחר ביקור במקדש הזהב לעת ערב נלך לראות את טקס הורדת הדגל בגבול הודו פקיסטן הטקס המרשים הנערך מידי ערב הפך לאטרקציה בפני עצמו בו משני עברי הגבול נערך טקס זהה לעיני ההודים והפקיסטנים המשולהבים המעודדים כל אחד את צבאו כאילו היו עכשיו באמצע משחק כדורגל. לינה באמריצר




יום 15 29/10/19 חזרה לארץ


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון שדה התעופה ומשם נטוס לדלהי, ונתפוש את טיסת ההמשך שלנו לישראל.





עלות הטיול

  לאדם בחדר זוגי: $3700

תוספת ליחיד בחדר: $700

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה. 

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנה קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

אנו נעשה ככל שביכולתנו לשמור על התוכנית המקורית ולהעניק חוויה מרתקת, אך יכולים להתבצע שינויים בהתאם לתנאי השטח.

על אף שאנחנו עובדים עם סוכנים טובים ובעלי ניסיון, עדיין ייתכנו בעיות שלא תמיד נדע על קיומן מראש. על הנוסע לקבל זאת כחלק מאופי הטיול בהודו.

אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.


 

תנאי תשלום

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה – לא ייגבו דמי ביטול.

מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה

59-30 יום לפני תאריך היציאה – ייגבו 25% מעלות הטיול.

29-14 ימים לפני תאריך היציאה – ייגבו 75% מעלות הטיול.

14 ימים לפני תאריך היציאה - יחויב הנוסע ב - 100% מעלות הטיול.

המחיר כולל

בתי מלון ברמה גבוהה כולל ארוחת בוקר וערב

מדריכה ישראלית

מדריכים מקומיים

כל ההסעות ברכב ממוזג

טיסות בינלאומיות

טיסה מאמריצר לדלהי

כניסות לכל האתרים כולל הטאג' מאהל

כולל אטרקציות סדנת בישול, שיעור יוגה, סיור בריקשות אופניים

סדנאות העצמה והקשבה, סדנאות בקלפים מטאפוריים

.מפגש קבוצה להיכרות והכנה לטיול

המחיר לא כולל
ביטוח רפואי ומטען
אשרת כניסה להודו - כ 50$
חיסונים - מומלץ לבקר במרפאת מטיילים לקבלת חיסונים.
הוצאות אישיות (כביסה, צילום באתרים וכו׳)
תוספת עבור משקל עודף בטיסות
(טיפים למדריך הישראלי (80$ לאדם בקופת הטיול), תשר לנותני השירות המקומיים.

שלחו אלינו פרטים בסיסיים, נחזור אליכם תוך זמן קצר

הרכב הנוסעים

arrow&v

בקשות והערות

בקשתכם תועבר לספק שרותי התיירות, אין בהעברה זו התחייבות למילוי הבקשה

 
הכירו את עפרה אדרי, מדריכת הטיול שלנו

שמי עפרה אדרי, למעלה מעשור אני מטיילת בהודו וחווה אותה במסגרת טיולים אישיים וכמלווה טיולים קבוצתיים. בנוסף במהלך כל השנים אני מתנדבת בהודו ובנפאל, מצד אחד בבתי יתומים של מקומיים ומצד שני בבתי חב"ד עם הישראלים. במהלך השנים יצרתי קשרים עם המקומיים וזכיתי להיכרות עמוקה עימם, כך נחשפתי אל הודו האותנטית וכך אני מגישה לכם אותה באהבה גדולה.

אני מזמינה אתכם להתחבר למהות שבכם בשבועיים חלומיים בהודו הקסומה עם נופים מרתקים, מוסיקה הודית, סדנת בישול, יוגה ומדיטציה, מעגל הקשבה, סדנת העצמה, עבודה אישית וקבוצתית עם קלפים מטאפוריים.

אני באופן אישי אשמח לתת יד כשנצא מאזור הנוחות ולעזור לכל אחד ללמוד ולראות את העולם במימד גבוה יותר ומלא אור, ביחד נאפשר לעצמנו לצמוח, לחלום, לשמוח, לשיר לרקוד ולחוות את האושר הפנימי שלנו.

 

 

טיילנו בהודו 3 שבועות, 5 אנשים בני 70+. פנינו לרז לתכנן עבורנו את הטיול שכלל: מסלול, רכב + מדריכים, הזמנת טיסות ומלונות. הכל היה מושלם ! פגשנו את רז לפני הטיול. מצאנו איש חביב, צנוע, מבין עניין שתפר לנו מסלול ואת כל הנלווה (כמו מלונות) שהותאמו לגילנו. גם במהלך השהות בהודו כשצצו בעיות (אחד החברים שלא חש בטוב), היה בקשר רציף בווטסאפ. אין מילים! חוויה מושלמת! ממליצים בחום.

חיה אורלב