top of page

טיול נשים לקבוצת ורדה בהדרכת עופרה אדרי ינואר 2024

נבקר בערים: מומבאי, גואה, קוצ'ין,מונאר, ורקלה

 תאריך הטיול

21.1-3.2.2024

3 טיסות פנימיות

טיסות פנימיות

מלון ברמת אירוח גבוהה

קבוצת ורדה - טיול לדרום הודו לפרטים ישירות עם ורדה :0506697766
הצטרפו אלינו לטיול חברתי בהודו הקסומה והמרתקת, לטיול עוצמתי ומשנה חיים, כזה שהחויות בו והאנשים שילוו אתכם במסע, יתנגנו לכם בלב כל החיים...

מסלול

מה לפנינו
יום 1 21.1.2024 תל אביב - מומבאי

נטוס טיסת לילה ישירה למומבאי.


יום 2 : מומבאי 22.1.2024

ננחת בשעה 07:30

היום נבקר במכבסה העירונית שם נראה איך מכבסים כל יום בצורה ידנית ומיוחדת את כל הכביסה של מומבאי. נמשיך אל בית הכנסת אליהו ונבקר בשער הודו ואזור קולבה ובתחנת הרכבת ויקטוריה.


משם נחזור למלון ללינה במומבאי.
יום 3 23.1.2024 - מומבאי
אחרי ארוחת הבוקר נצא בסירה לכיוון האי אלפנטה (אי הקופים) בשייט של שעה לכל כיוון. האי הוא אתר מורשת עולמית של אונסקו ובו אוסף מקדשי מערות המוקדש בעיקר לאל ההינדי שיווה.

לאחר מכן נמשיך לשווקים התוססים של אזור קולבהמשם נחזור למלון ללינה במומבאי.


יום 4 24.1.2024 - גואה, פנג'ים, עיר הבירה וסיור בגואה העתיקה

הפורטוגזים אשר הגיעו לחופי גואה לפני כ - 500 שנה הביאו עמם את הדת והמסורת הנוצרית.
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה לטיסה של כ 45 דקות לגואה כשנגיע נמשיך לכיוון אולד גואה לביקור באזור העתיק של גואה, ומשם נמשיך לחוף ארמבול.

אחה״צ נחזור למלון.


יום 5 25.1.2024 - גואה, החופים של גואה - ארמבול

גואה מפורסמת בזכות החופים היפהפיים שלה. היום נכיר את חוף ארמבול - החוף הצפוני ביותר בגואה.
לאחר ארוחת הבוקר נסע לחוף ונלך אל אגם המים המתוקים. נמשיך בטיול בטרק קצר במעבה הג'ונגל של חוף ארמבול, ומשם במעלה ההר עד שנגיע לעץ הבניאן הקדוש להודים, המסמל שלום ושלווה במיתולוגיה ההודית.
נעשה הפסקה של כחצי שעה ונרד בחזרה לכיוון החוף. זה הזמן להכנס למים. תוכלו לעשות זאת גם באגם וגם בים ומי שאינו רוצה להרטב יכול לשבת במסעדה הקרובה. משם נמשיך לכיוון הבאזר הציבעוני של חוף ארמבול ונפגש כעבור שעתיים ונעשה דרכנו חזרה למלון.


יום 6 26.1.2024 גואה מפלי הדודסגר - טיול שטח

לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבי שטח לכיוון מפלי הדודסאגאר המפורסמים, משמעות השם דודסאגאר הוא אוקיינוס החלב. מפלי הדודסאגאר ממוקמים בגבול שבין מדינת גואה לקרנטקה. הטיול יעבור בתוך הג׳ונגלים הטרופיים של גואה. כשנגיע יהיה זמן להכנס ולשחות בתוך המים הצלולים באיזור המפלים, ולאחר מכן נמשיך לחוף פלולים היפיפה דרך סיור מרתק בין הכפרים האותנטיים של גואה.

לינה וארוחת ערב במלוןיום 7 27.1.2024: דרום גואה וחוף פאלולים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באזור פאלולים. חוף פאלולים הוא אחד החופים הדרומיים של גואה ואחד היפים בהם. נתרשם מהחוף, ושם תחכה לנו סירה שתיקח אותנו לשייט בים במסלול הכולל את חוף הפרפר, אם יתמזל מזלנו נוכל אף לראות דולפינים. זהו חוף קטן ונסתר ואחת הפינות המועדפות לצילומי אינסטגרם. משם נמשיך עם הסירה לכיוון הנהר הפנימי שם נוכל להתפעל מהאכלת ציפורי הטרף שיגיעו עד אלינו במופע תעופה מרהיב. נחזור נהנה מזמן חופשי בהחוף המטריף של פאלולים.

בשעות הערב נצא לשדה התעופה לטיסה לקוצ'ין.

יום 8 28.1.2024 - קוצ'ין

אחרי ארוחת הבוקר נבקר באזור בו שכנה בעבר קהילה יהודית וכיום נמצאים שרידים של בתי כנסת עתיקים. קוצ'ין היא אחת הערים החשובות בדרום הודו - זו עיר בעלת מורשת היסטורית גדולה. נבקר בבית הכנסת וברובע היהודי, עדות לקהילה היהודית המפוארת שהתקיימה במקום, וגם נצפה ברשתות הדייג הסיניות האופייניות לאזור.
בערב נצפה במופע קטקלי - ריקוד דרום הודי משולב במוסיקה המתאר סיפור מיתולוגי הינדי המאופיין במימיקה היחודית של השחקנים.
לינה בקוצ'ין.