top of page

טיול פברואר לדרום הודו 14 יום

מחיר מיוחד לנרשמים לפני
21.1.23 3300$

19.2-5.3.2023

 תאריך היציאה:

טיסה ישירה להודו

3 טיסות פנימיות

טיסות פנימיות

 מלון ברמת אירוח גבוהה | על בסיס חצי פנסיון

מה כלול

מחיר

גואה, קוצ'ין, מונאר, אלפי, וורקלה, מומבאי

דרום הודו האקזוטית… מקדשים, אוכל מדהים חופים, הרים ושמורות טבע מחכים לכם במסלול מעניין ומיוחד. אנחנו מארגנים עבורכם קבוצה איכותית וכיפית של אנשים ונדאג לה-כ-ל!
ממסלולים מרתקים ובתי מלון נקיים וברמה גבוהה ועד לנוחות בנסיעה.

הצטרפו אלינו לטיול חברתי בהודו הקסומה והמרתקת, לטיול עוצמתי ומשנה חיים, כזה שהחויות בו והאנשים שילוו אתכם במסע, יתנגנו לכם בלב כל החיים...

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
מסלול
ברוכים הבאים למסע של חייכם בתת יבשת הודו הקסומה!

מסלול הטיול
יום 1 (מוצש) 19.2.2023 : תל אביב - דלהי

נטוס טיסת לילה ישירה לדלהי


יום 2 (א'): מומבאי 20.2.2023

ננחת בשעה 07:30 ולאחר ביקורת הדרכונים והויזה נמשיך בטיסה ישירה למומבאי . נגיע למומבאי ונבקר בשער הודו ואזור קולבה, נבקר בתחנת הרכבת ויקטוריה ובמכבסה העירונית שם נראה איך מכבסים כל יום בצורה ידנית ומיוחדת את כל הכביסה של מומבאי.
יום 3 (ב') 21.2.2023 : מומבאי

אחרי ארוחת הבוקר נבקר במוזיאון מומבי בבית הכנסת אליהו ובחוף הים והטיילת של מומבאי, ומשם נמשיך לשווקים המדהימים של מומבאי. לאחר מכן נצא בסירה לכיוון האי אלפנטה (אי הקופים) שייט של כשעה הלוך ושעה חזור. האי הוא אתר מורשת עולמית של אונסקו אוסף מקדשי מערות המוקדש בעיקר לאל ההינדי שיווה משם נחזור למומבאי למלון.
לינה במומבאי


יום 4 (ג') 22.2.2023 : גואה ,פנג'ים, עיר הבירה וסיור בגואה העתיקה

הפורטוגזים אשר הגיעו לחופי גואה לפני כ - 500 שנה הביאו עמם את הדת והמסורת הנוצרית. נטייל בעיר הבירה של גואה ונראה כיצד השפיעו הפורטוגזים על החיים בגואה.
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה לטיסה של כ 45 דקות לגואה כשנגיע נמשיך לכיוון גואה העתיקה. נבקר בקתדרלת Se Cathedral הממוקמת בגואה העתיקה ונבנתה בשנת 1614 כדי להנציח את ניצחון הפורטוגזים על המוסלמים וכיבוש גואה. זוהי הקתדרלה הגדולה ביותר בגואה. אחרי הביקור בקתדרלה וסיור קצר באזור נמשיך לעיר ואסקו דה גאמה. ואסקו דה גאמה היה הארופאי הראשון שהגיע לגואה ואף היה המושל הראשון שלה. אנו נבקר בכמה אתרים ברחבי העיר ונמשיך לפאנג'ים. בעיר פנג'ים תוכלו להנות מהשווקים הציבעוניים ומשלל המסעדות והברים המקומיים.
אחה״צ נחזור למלון.
יום 5 (ד') 23.2.2023 : גואה, החופים של גואה- ארמבול ומהרשטרה

גואה מפורסמת בזכות החופים היפייפים שלה. היום נכיר את חוף ארמבול- החוף הצפוני ביותר בגואה.
לאחר ארוחת הבוקר נסע לחוף ארמבול ונלך אל אגם המים המתוקים ו נמשיך בטיול בטרק קצר במעבה הג'ונגל של חוף ארמבול, משם במעלה ההר עד שנגיע לעץ הבניאן הקדוש להודים, המסמל שלום ושלווה במיתולוגיה ההודית.
נעשה הפסקה של כחצי שעה ונרד בחזרה לכיוון החוף. זה הזמן להכנס למים. תוכלו לעשות זאת גם באגם וגם בים ומי שאינו רוצה להרטב יכול לשבת במסעדה הקרובה. משם נמשיך לכיוון הבאזר הציבעוני של חוף ארמבול ונפגש כעבור שעתיים משם נמשיך בנסיעה קצרה ונחצה את הגבול למדינת מהרשטרה הסמוכה נבקר במצודה עתיקה ולאחר מכן נעשה דרכנו חזרה למלון.

יום 6 (ה') 24.2.2023 : גואה מפלי הדודסגר- טיול שטח

לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבי שטח לכיוון מפי הדודסאגאר המפורסמים, משמעות השם דודסאגאר הוא אוקיינוס החלב. הטיול יעבור בתוך הג׳ונגלים הטרופיים של גואה. מפלי הדודסאגאר ממוקמים בגבול שבין מדינת גואה לקרנטקה. כשנגיע תקבלו זמן להכנס ולשחות בתוך המים הצלולים באיזור המפלים, ולאחר מכן נמשיך לחוף פלולים היפיפה דרך סיור מרתק בין הכפרים האותנטיים של גואה.
לינה וארוחת ערב במלון בפלולים.יום 7 (ו') 25.2.2023: דרום גואה וחוף פאלולים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באזור פאלולים. חוף פאלולים הוא אחד החופים הדרומיים של גואה ואחד היפים בהם. נתרשם מהחוף, ושם תחכה לנו סירה שתיקח אותנו לשייט בים במסלול הכולל את חוף הפרפר. ואם יתמזל מזלנו נוכל אף לראות דולפינים. זהו חוף קטן ונסתר ואחת הפינות המועדפות לצילומי אינסטגרם. משם נמשיך עם הסירה לכיוון הנהר הפנימי שם נוכל להתפעל מהאכלת ציפורי הטרף שיגיעו עד אלינו במופע תעופה מרהיב. נחזור לחוף ושם נהנה מזמן חופשי להנות מהחוף המטריף של פאלולים.

בשעות הערב נצא לשדה התעופה לטיסה לקוצ'ין.

יום 8 (שבת) 26.2.2023 - קוצ'ין

אחרי ארוחת הבוקר נבקר באזור בו שכנה בעבר קהילה יהודית וכיום נמצאים שרידים של בתי כנסת עתיקים. קוצ'ין היא אחת הערים החשובות בדרום הודו - עיר בעלת מורשת היסטורית גדולה. נבקר בבית הכנסת וברובע היהודי - עדות לקהילה היהודית המפוארת שהתקיימה במקום. נסייר בארמון ההולנדי, בכנסיית הקדוש פרנסיס ונצפה ברשתות הדייג הסיניות האופייניות לאזור. בערב נצפה במופע קטקלי - ריקוד דרום הודי המאופיין במימיקה היחודית של השחקנים, משולב במוסיקה המתאר סיפור מיתולוגי הינדי.
לינה בקוצ'ין.יום 9 (יום א') 27.2.2023 - מונאר

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל עבר רכס הרי הגאט המערביים, אל עיירת ה"היל סטיישן", מונאר, במרחק של כ- 5 שעות נסיעה. מונאר בנויה על פסגה בגובה 1524 מטר והיא שימשה את הבריטים כמקום מרגוע ומפלט מן החום הכבד. לא סתם אנו בטיול שנקרא "מסע לצ'אי"- במונאר נפגוש את ה"מסאלה" ההודית המפורסמת. נבקר במוזיאון "טאטא", נלמד על תהליך ייצור התה - וכמובן נטעם. בהמשך נבקר בעיר המקסימה, ונחזור לארוחת ערב ולינה באזור מונאר.


יום 10 (יום ב') 28.2.2023 - שמורת הטבע במונאר

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בשמורת הטבע ונתרשם מגידול התבלינים ומהחיות המסתובות שם בחופשיות. נמשיך ונבקר את קוטפות התה המסורתיות, דרך ביקור בכפרים מסביבות מונאר.
נחזור לארוחת ערב ולינה באיזור מונאר.

יום 11 (יום ג') 1.3.2023- אלפי

בית הסירה באלפי - לאחר ארוחת הבוקר נעלה על סיפון בית הסירה ונצא למסע של 4 שעות בתוך נהרות הבק ווטרס של מדינת קראלה. במהלך הטיול נשוט בין כפרים מוריקים ונתרשם מצורת החיים של הכפריים באזור. לאחר מכן נחזור לכיוון המלון ונתארח בביתה של משפחה הודית מסורתית שתארח אותנו כולל ארוחה דרום הודית צנועה.
לינה במלון באלפי.


יום 12 (יום ד') 2.3.2023- האשראם של אמה המחבקת

אחרי ארוחת הבוקר נסע לכיוון האשרם של אמה המחבקת. על פי הערכות אמה חיבקה עד היום מעל ל - 26 מיליון איש. נראה איך נראה אשראם מבפנים ואם יתמזל מזלנו נקבל חיבוק​. נגיע בשעות הערב למלון שלנו לארוחת ערב.
לינה באלפי או קומארקום.
יום 13 (יום ה') 3.3.2023- אזור הכפרים בוורקלה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון וורקלה. וורקלה הוא כפר טרופי מפנק בו בו נמצא מסעדות טובות, חוף מרהיב, טיפולי איירוודה (רפואה דרום הודית עתיקה המבוססת על שמנים ומסאג'ים), סדנאות יוגה ואזור טיולי נהדר. נבקר בכפר דייגים ונראה דיג בשיטה מסורתית, וניסע משם לוארקלה אשר ממוקמת על צוק עם נוף מרהיב.
לינה בוורקאלה.

יום 14 (יום ו') 4.3.2023 - אחרי ארוחת הבוקר נצא לטיסה לכיוון טריוונדרום - עיר הבירה של מדינת קראלה. כשננחת נמשיך נסע לקניאקומארי, הנקודה הדרומית ביותר בתת היבשת ההודית. במקום הזה אפשר לראות שקיעה וזריחה מאותו מקום. נבקר במקדש "שאקטי פית'ה" - אתר עלייה לרגל המוקדש לשאקטי, העוצמה הנשית, ונראה את פסל ויוקננדה (Vivekananda) המפורסם שנטוע בים.
לינה באזור קאניקומארי.
יום 15 (שבת) - 5.3.2023 - חזרה לארץ

היום נטוס חזרה לישראל.


מחיר

מחיר ותנאים

450$

תוספת לחדר סינגל

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי

3700$

מחיר מיוחד לנרשמים לפני
21.1.23 3300$

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

טיסות פנימיות:

  • טיסה מגואה לקוצ'ין 

  • טיסה מטריוונדרום למומבאי

  • טיסה ממומבאי לגואה

מלונות חמישה כוכבים

ארוחות בוקר וערב

מדריכים מקומיים

מדריך ישראלי מצוות מסע לצ'אי

נסיעות פנימיות

כניסות לכל האתרים המוזכריםביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה להודו.
הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים ועוד) וכל מה שאינו מופיע בסעיף, כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.
סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

המחיר אינו כולל

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה.

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנה קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

3. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

4. מסלול הטיול יכול להשתנות בהחלטת המדריך/החברה.תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה- ייגבו 25% מעלות הטיול

14-29 יום לפני היציאה - ייגבו 75% מעלות הטיול

14 ימים לפני היציאה - יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול

הרשמה
מדריכה
Image by SIBY

צרו קשר עם מומחי הטיולים להודו של מסע לצ׳אי

ההודעה נשלחה בהצלחה

ויזת תיירות מהירה להודו

ויזה להודו? במסע לצאי! 

מהיום אפשר להוציא ויזה אלקטרונית להודו במהירות ובלי לצאת מהבית!
מלאו טופס קצר בעברית, ועם האישור תקבלו את הויזה למייל תוך 2-3 ימים.
bottom of page