top of page

טיול לדרום הודו

הנחה של 150$ לנרשמים עד 1.7.23

12-25.11.2023

 תאריך היציאה:

טיסה ישירה להודו

3 טיסות פנימיות

טיסות פנימיות

 מלון ברמת אירוח גבוהה | על בסיס חצי פנסיון

מה כלול

מחיר

נבקר בערים: מומבאי, גואה, קוצ'ין, מונאר, ורקלה

גואה ממוקמת במערב הודו והיא המדינה הקטנה ביותר בהודו. היא אחת מהיעדים הפופולריים ביותר בהודו והתפרסמה בכל העולם בזכות שקיעותיה המרהיבות, חופיה המדהימים, האוכל המשובח והאווירה השלווה והמרגיעה.

מסע לצ׳אי מציגה מפגש בין התרבות והדת הנוצרית לבין ההינדוהיזם המקומי. שילוב של מאכלים ונופים, חופים וג'ונגלים סבוכים, מפגשים אותנטיים עם התושבים ומלונות מדהימים.

מסלול
ברוכים הבאים למסע של חייכם בתת יבשת הודו הקסומה!

מסלול הטיול
יום 1 - 12.11.2023 תל אביב - מומבאי

נטוס טיסת לילה ישירה למומבאי.


יום 2 - מומבאי 13.11.2023 - ננחת בשעה 07:30


היום נבקר במכבסה העירונית שם נראה איך מכבסים כל יום בצורה ידנית ומיוחדת את כל הכביסה של מומבאי. נמשיך אל בית הכנסת אליהו ונבקר בשער הודו ואזור קולבה ובתחנת הרכבת ויקטוריה.

משם נחזור למלון ללינה במומבאי.
יום 3 - 14.11.2023 - מומבאי

אחרי ארוחת הבוקר נצא בסירה לכיוון האי אלפנטה (אי הקופים) בשייט של שעה לכל כיוון. האי הוא אתר מורשת עולמית של אונסקו ובו אוסף מקדשי מערות המוקדש בעיקר לאל ההינדי שיווה.
לאחר מכן נמשיך לשווקים התוססים של אזור קולבה

משם נחזור למלון ללינה במומבאי.


יום 4 - 15.11.2023 - גואה, פנג'ים, עיר הבירה וסיור בגואה העתיקה

הפורטוגזים אשר הגיעו לחופי גואה לפני כ - 500 שנה הביאו עמם את הדת והמסורת הנוצרית.
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה לטיסה של כ 45 דקות לגואה כשנגיע נמשיך לכיוון אולד גואה לביקור באזור העתיק של גואה, ומשם נמשיך לחוף ארמבול.

אחה״צ נחזור למלון.


יום 5 16.11.2023 - גואה, החופים של גואה - ארמבול

גואה מפורסמת בזכות החופים היפהפיים שלה. היום נכיר את חוף ארמבול - החוף הצפוני ביותר בגואה.
לאחר ארוחת הבוקר נסע לחוף ונלך אל אגם המים המתוקים. נמשיך בטיול בטרק קצר במעבה הג'ונגל של חוף ארמבול, ומשם במעלה ההר עד שנגיע לעץ הבניאן הקדוש להודים, המסמל שלום ושלווה במיתולוגיה ההודית.
נעשה הפסקה של כחצי שעה ונרד בחזרה לכיוון החוף. זה הזמן להכנס למים. תוכלו לעשות זאת גם באגם וגם בים ומי שאינו רוצה להרטב יכול לשבת במסעדה הקרובה. משם נמשיך לכיוון הבאזר הציבעוני של חוף ארמבול ונפגש כעבור שעתיים ונעשה דרכנו חזרה למלון.


יום 6 - 17.11.2023 גואה מפלי הדודסגר - טיול שטח

לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבי שטח לכיוון מפלי הדודסאגאר המפורסמים, משמעות השם דודסאגאר הוא אוקיינוס החלב. מפלי הדודסאגאר ממוקמים בגבול שבין מדינת גואה לקרנטקה. הטיול יעבור בתוך הג׳ונגלים הטרופיים של גואה. כשנגיע יהיה זמן להכנס ולשחות בתוך המים הצלולים באיזור המפלים, ולאחר מכן נמשיך לחוף פלולים היפיפה דרך סיור מרתק בין הכפרים האותנטיים של גואה.

לינה וארוחת ערב במלוןיום 7 - 18.11.2023: דרום גואה וחוף פאלולים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באזור פאלולים. חוף פאלולים הוא אחד החופים הדרומיים של גואה ואחד היפים בהם. נתרשם מהחוף, ושם תחכה לנו סירה שתיקח אותנו לשייט בים במסלול הכולל את חוף הפרפר, אם יתמזל מזלנו נוכל אף לראות דולפינים. זהו חוף קטן ונסתר ואחת הפינות המועדפות לצילומי אינסטגרם. משם נמשיך עם הסירה לכיוון הנהר הפנימי שם נוכל להתפעל מהאכלת ציפורי הטרף שיגיעו עד אלינו במופע תעופה מרהיב. נחזור נהנה מזמן חופשי בהחוף המטריף של פאלולים.

בשעות הערב נצא לשדה התעופה לטיסה לקוצ'ין.

יום 8 19.11.2023 - קוצ'ין

אחרי ארוחת הבוקר נבקר באזור בו שכנה בעבר קהילה יהודית וכיום נמצאים שרידים של בתי כנסת עתיקים. קוצ'ין היא אחת הערים החשובות בדרום הודו - זו עיר בעלת מורשת היסטורית גדולה. נבקר בבית הכנסת וברובע היהודי, עדות לקהילה היהודית המפוארת שהתקיימה במקום, וגם נצפה ברשתות הדייג הסיניות האופייניות לאזור.
בערב נצפה במופע קטקלי - ריקוד דרום הודי משולב במוסיקה המתאר סיפור מיתולוגי הינדי המאופיין במימיקה היחודית של השחקנים.
לינה בקוצ'ין.יום 9 - 20.11.2023 - מונאר

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל עבר רכס הרי הגאט המערביים, אל עיירת ה"היל סטיישן" מונאר הנמצאת במרחק של כ- 5 שעות נסיעה. מונאר בנויה על פסגה בגובה 1524 מטר והיא שימשה את הבריטים כמקום מרגוע ומפלט מן החום הכבד. לא סתם אנו בטיול שנקרא "מסע לצ'אי"- במונאר נפגוש את ה"מסאלה" ההודית המפורסמת. נבקר במוזיאון "טאטא", נלמד על תהליך ייצור התה - וכמובן נטעם. בהמשך נבקר בעיר המקסימה, ונחזור לארוחת ערב ולינה באזור מונאר.


יום 10 - 21.11.2023 - שמורת הטבע במונאר

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בשמורת הטבע ונתרשם מגידול התבלינים ומהחיות המסתובות שם בחופשיות. נמשיך ונבקר את קוטפות התה המסורתיות, דרך ביקור בכפרים מסביבות מונאר.
נחזור לארוחת ערב ולינה באיזור מונאר.

יום 11 - 22.11.2023- אלפי

בית הסירה באלפי - לאחר ארוחת הבוקר נעלה על סיפון בית הסירה ונצא למסע של 4 שעות בתוך נהרות הבק ווטרס של מדינת קראלה. במהלך הטיול נשוט בין כפרים מוריקים ונתרשם מצורת החיים של הכפריים באזור.

לינה במלון באלפי.יום 12 23.11.2023- האשראם של אמה המחבקת

אחרי ארוחת הבוקר נצא ביקור בכפרים האותנטיים ש אזור אלפי וקומרקום. נבקר בכפרים ונתארח בביתה של משפחה הודית מסורתית, ומשם נמשיך לשיעור בישול באוכל הדרום הודי.
משם נמשיך לכיוון האשרם של אמה המחבקת.במרחק של 3-4 שעות נסיעה. על פי הערכות אמה חיבקה עד היום מעל ל - 26 מיליון איש. נראה איך נראה אשראם מבפנים ואם יתמזל מזלנו נקבל חיבוק​. נגיע בשעות הערב למלון שלנו.
לינה בחוף ורקאלה.
יום 13 - 24.11.2023- אזור הכפרים בוורקלה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול באזור וורקלה. וורקלה הוא כפר טרופי מפנק בו בו נמצא מסעדות טובות, חוף מרהיב, טיפולי איירוודה (רפואה דרום הודית עתיקה המבוססת על שמנים ומסאג'ים), סדנאות יוגה ואזור נהדר לטיולים. נבקר בכפר דייגים ונראה דיג בשיטה מסורתית, ומשם ניסע לוארקלה אשר ממוקמת על צוק עם נוף מרהיב.

לינה בוורקאלה.

יום 14 - 25.11.2023

אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון טריוונדרום - עיר הבירה של מדינת קראלה. נטייל בטריוונדרום ואחר הצהריים נעלה על טיסה למומבאי ומשם לישראל.


מחיר

מחיר ותנאים

560$

תוספת לחדר סינגל

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי

3300$

הנחה של 150$ לנרשמים עד 1.7.23

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

מלונות ברמה גבוהה

ארוחות בוקר וערב

מדריכים מקומיים

נסיעות פנימיות

כניסות לכל האתרים המוזכרים

טיסות פנימיות

ביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה להודו.
הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים וכו') וכל מה שאינו מופיע בסעיף כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.
סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

טיפים למדריכה הישראלית (5$ לאדם ליום).

המחיר אינו כולל

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה.

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנה קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

3. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

4. מסלול הטיול יכול להשתנות בחלטת המדריך/החברה.


תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה- ייגבו 25% מעלות הטיול

14-29 יום לפני היציאה- ייגבו 75% מעלות הטיול

14 ימים לפני היציאה- יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול

הרשמה
מדריכה
שמי עפרה אדרי, ​למעלה מעשור אני מטיילת בהודו וחווה אותה במסגרת טיולים אישיים וכמלווה טיולים קבוצתיים. בנוסף במהלך כל השנים אני מתנדבת בהודו ובנפאל, מצד אחד בבתי יתומים של מקומיים ומצד שני בבתי חב"ד עם הישראלים. במהלך השנים יצרתי קשרים עם המקומיים וזכיתי להיכרות עמוקה עימם, כך נחשפתי אל הודו האותנטית וכך אני מגישה לכם אותה באהבה גדולה.​

אני מזמינה אתכם להתחבר למהות שבכם בשבועיים חלומיים בהודו הקסומה עם נופים מרתקים, מוסיקה הודית, סדנת בישול, יוגה ומדיטציה, מעגל הקשבה, סדנת העצמה, עבודה אישית וקבוצתית עם קלפים מטאפוריים.
אני באופן אישי אשמח לתת יד כשנצא מאזור הנוחות ולעזור לכל אחד ללמוד ולראות את העולם במימד גבוה יותר ומלא אור, ביחד נאפשר לעצמנו לצמוח, לחלום, לשמוח, לשיר לרקוד ולחוות את האושר הפנימי שלנו.


Image by SIBY

צרו קשר עם מומחי הטיולים להודו של מסע לצ׳אי

ויזת תיירות מהירה להודו

ויזה להודו? במסע לצאי! 

מהיום אפשר להוציא ויזה אלקטרונית להודו במהירות ובלי לצאת מהבית!
מלאו טופס קצר בעברית, ועם האישור תקבלו את הויזה למייל תוך 2-3 ימים.
bottom of page