top of page

טיול נשים להימלאיה ההודית 14 ימים

הנחה של $100 למצטרפות עד לתאריך 6.6.23

16-30.07.2023

 תאריך היציאה:

טיסה ישירה להודו

מדלהי לאמריצר

טיסות פנימיות

 מלון ברמת אירוח גבוהה | על בסיס חצי פנסיון

מה כלול

מחיר

נבקר בערים: דלהי, מנאלי, עמק פארווטי, דארמסלה, אמריצר

בטיול נבקר בכפרים אותנטיים בעמק פארווטי, בכפרים תיירותיים כמו במנאלי ודארמסלה, נפגוש דתות שונות כמו הדת הסיקית באמריצר ואת התרבות הבודהיסטית הטיבטית בדארמסאלה. נטייל בכפרים ובערים סואנות כמו דלהי ואמריצר ונפגוש את המקומיים. נחווה סדנאות שונות ונהנה מהחופש האלטמטיבי שמציעה הודו.

מסע לצ'אי מציעים לכם את החוויה המושלמת למי שרוצה לחוות בקצרה את טעמיה של הודו ביחד עם אנשים טובים באמצע הדרך, מדריכים מצוינים ושירות אישי ומיוחד.

מסלול
ברוכים הבאים למסע של חייכם בתת יבשת הודו הקסומה!

מסלול הטיול

יום- 1 טסים להודו 16.07.2023


בשעות הערב נצא לטיסה ישירה עם אייר אינדיה לדלהי


יום - 2 דלהי לאמריצר 17.07.2023


נגיע בשעה 07:00 לדלהי ונמשיך בטיסה לכיוון אמריצר, נגיע בצהרים ונצא לסיור בעיר.

אמריצר היא בירת חבל פאנג'אב והעיר מורכבת בעיקר מאנשים בני דת הסיקים. אמריצר ממוקמת בצפון-מערב הודו הינה כרך ענקי ועיר סואנת למדי. מקדש הזהב המרהיב הוא גולת הכותרת של הדת הסיקית וכן של יום הטיול שלנו. לאחר ביקור במקדש הזהב לעת ערב נלך לראות את טקס הורדת הדגל בגבול הודו פקיסטן הטקס המרשים הנערך מידי ערב והפך לאטרקציה בפני עצמו בו, משני עברי הגבול נערך טקס זהה לעיני ההודים והפקיסטנים המשולהבים המעודדים כל אחד את צבאו כאילו היו באמצע משחק כדורגל.

לינה באמריצריום - 3 דארמסלה 18.07.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לדרך לכיוון דארמסלה כחמש שעות נסיעה. דארמסלה ממוקמת בהימליה וידוע בעיקר בזכות מקום משכנו של הדלאי לאמה, המנהיג הגולה של טיבט. זו ההזדמנות להכיר את הדת הבודהיסטית אשר אומנם התחילה בהודו והתפשטה לכל המזרח אבל באופן יחסי אינה נפוצה בהודו כמו ההינדוהיזם. נגיע למקלוד גאנג׳ - עיירת היל סטיישן שנבנתה ע"י הבריטים כמקום מפלט מהחום הכבד של ההרים הגדולות, נצא לטיול בין הכפרים מקלוד גאנג' דארמקוט ובגסו, ונטייל במפלים שליד באגסו ובשווקים התוססים של מקלוד גאנג'.

לינה בדהרמסלהיום - 4 דארמסלה 19.07.2023


לאחר ארוחת הבוקר נלך לראות את המנזר הבודהיסטי של הדלאי לאמה, הדלאי למה, מנהיגה הגולה של טיבט קיבל מהודו מקלט מדיני בעיר דארמסלה. ובדהרמסלה ומקלוד גאנג' מקדשים, מנזרים ומוסדות תרבות שקשורים להוויה הבודהיסטית-טיבטית. אנו נגיע בבוקר ונראה את תפילות הבוקר, נתרשם מהמנזר ונלמד קצת על התרבות הבודהיסטית. משם נמשיך לכפר הילדים הטיבטים המטופח, המשמש כבית ספר ומקום מגורים לכ-2000 ילדים. אחה"צ נבקר בסדנת אוכל ושיעור בישול בבית הודי מסורתי.

לינה במקלוד גאנג'יום - 5 דארמסלה 20.07.2023


אחרי ארוחת הבוקר נטייל באזור הכפרים הסמוכים לדארמסלה ונחזור אחר הצהריים לזמן חופשי באזור מקלוד גאנג'.יום -6 עמק פארווטי 21.07.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לנסיעה מרהיבה בהרי ההימליה לכיוון עמק פארווטי. נגיע לעיירה קאסול המוכרת מאד לטיילים הישראלים, שם ממוקם המלון שלנו נמשיך לסיור ברחובות שוקקי החיים של קאסול.

לינה בקאסול.יום - 7 עמק פארווטי 22.07.2023

היום נבלה יום רגוע באזור עמק פארווטי.


יום - 8 עמק פארווטי 23.07.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לעבר הכפר פולגה, נסיעה של כשעה מקאסול. נגיע ונעשה טיול אל תוך הכפר פולגה ומשם נמשיך ליער הפיות לטיול רגלי של כ־3 שעות. בחזור נעבור שוב דרך הכפר פולגה ונעלה לכיוון הכפר קלגה (שימו לב עלייה יותר מאומצת) נטייל בכפר קלגה בין עצי התפוחים ונרד בחזרה מטה לכיוון הרכבים שמחכים לנו. נחזור לקאסול לאחר ארוחת הערב במלון או במסעדה מקומית נמשיך לזמן חופשי לסיור בקאסול.

לינה בקאסול.


יום - 9 מנאלי 24.07.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון מנאלי. בדרך נעבור בכפר נאגר ונבקר ב"טירת נאגאר" שנבנתה על ידי הראג'ה סיד סינג בשנת 1460 ומשם נמשיך לגלריית רוריק. רוריק היה אקטיביסט, מועמד לפרס נובל לשלום ופעל למען שימור עבודות אמנות בזמני מלחמה. משם נמשיך למנאלי, נגיע בשעות הצהריים ואחרי שנתמקם במלון נסייר בין השכונות האותנטיות של אולד מנאלי בין השווקים. נסייר גם במקדש הדימבה. בערב אחרי ארוחת הערב נצא לבלות באחת המסעדות או הפאבים המקומיים.

לינה במנאלי.יום-10-מנאלי והכפר ואשישט 25.07.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לסיור בכפר הסמוך וששיט. ושישט הוא כפר ציורי השוכן כ- 3 קילומטרים ממנאלי אנו נבקר בין היתר במפלים בושישט ובמעיינות החמים בושישט. הרחצה במעיינות החמים נפרדת לגברים ונשים, הביאו את בגדי הים. לאחר מכן נמשיך בסיור בכפר והליכה בין השבילים ונחזור לכיוון מנאלי. לאחר ארוחת הצהריים נמשיך לסיור עצמאי ברחבי הכפר ונתרשם מההתרחשות היום יומית של המקומיים, המסחר, וחנויות קטנות שמייצרות את תוצרתם.

ארוחת ערב במלון או במסעדה מקומית.
יום-11 שימלה 26.07.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון העיירה הציורית שימלה.

נבקר בהיל סטיישן שבנו הבריטים לברוח מהחום הגדול ששורר בדלהי בשתקופת הקיץ


לינה בשימלה.יום - 12 נסיעה לרישיקש 27.07.2023

אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון רישיקש נגיע בשעות אחהצ.

לינה ברישיקש

יום - 13 -רישיקש 28.07.2023


את היום הזה נקדיש להיכרות עם אזור רישיקש. רישיקש ממוקמת בנקודת המפגש בין ההר למישור, כאן נהר הגנגס הקדוש להודים יוצא מן ההר ומתחיל את דרכו הארוכה במישורי הודו. האזור מפורסם באשראמים שבו (מקומות לימוד ותרגול רוחני), במקדשים המרשימים וכמובן בשווקים הצבעוניים. נבלה את הזמן ברישיקש רם ג'ולה ולקשמן ג'ולה הרגועה והנינוחה. בערב נחזה בטקס הפוג'ה המרתק על גדת הגנגס - טקס הגשת מנחה לנהר הקדוש: בכל ערב מתכנסים עשרות נזירים מבוגרים וילדים שהם פרחי כהונה, תלמידי האשראם, לשיר שירי הלל לנהר ולאלים ולהגיש מזון ופרחים לנהר האהוב.

נחזור לארוחת ערב ולינה במלון.


יום -13 29.07.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לאזור הכפרים העוטפים את רישיקש למסע מרתק אל תוך החיים האמיתיים של תושבי הודו הכפריים. בדרך נעבור בנופים יפהיפים ונפגוש את הכפריים. אח״כ נחזור למלון וינתן זמן חופשי .

לינה ברישיקש.יום -14 חזרה לארץ הקודש 30.07.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לטיסה לכיוון דלהי ומשם נמשיך לישראל.

מחיר

מחיר ותנאים

560$

תוספת לחדר סינגל

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי

3750$

הנחה של $100 למצטרפות עד לתאריך 6.6.23

המחיר כולל

  • טיסות בינלאומיות

  • מלונות חצי פנסיון  ברמה גבוה (ארוחת בוקר וערב)

  • שיעור בישול

  • סדנאות עם עופרה

  • תחבורה: רכבים מרווחים ומפנקים  ריקשות.

  • מים מינרליים ללא הגבלה לאורך כל ימי הטיול

  • סיורים וביקורים: כולל דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית הטיול

  • מדריכה ישראלית מצוות החברה

  • מדריכים מקומיים

  • מפגש קבוצה לפני יציאת הטיול

ביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה להודו.
הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים וכו') וכל מה שאינו מופיע בסעיף כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.
סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

טיפים למדריך הישראלי

המחיר אינו כולל

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה.

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנא קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

3. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

4. מסלול הטיול יכול להשתנות בהחלטת המדריך/החברה.


תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה - ייגבו 25% מעלות הטיול
14-29 יום לפני היציאה -  ייגבו 75% מעלות הטיול
14 ימים לפני היציאה -  יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול

הרשמה
מדריכה

שמי עפרה אדרי, ​למעלה מעשור אני מטיילת בהודו וחווה אותה במסגרת טיולים אישיים וכמלווה טיולים קבוצתיים. בנוסף במהלך כל השנים אני מתנדבת בהודו ובנפאל, מצד אחד בבתי יתומים של מקומיים ומצד שני בבתי חב"ד עם הישראלים. במהלך השנים יצרתי קשרים עם המקומיים וזכיתי להיכרות עמוקה עימם, כך נחשפתי אל הודו האותנטית וכך אני מגישה לכם אותה באהבה גדולה.​

אני מזמינה אתכם להתחבר למהות שבכם בשבועיים חלומיים בהודו הקסומה עם נופים מרתקים, מוסיקה הודית, סדנת בישול, יוגה ומדיטציה, מעגל הקשבה, סדנת העצמה, עבודה אישית וקבוצתית עם קלפים מטאפוריים.

אני באופן אישי אשמח לתת יד כשנצא מאזור הנוחות ולעזור לכל אחד ללמוד ולראות את העולם במימד גבוה יותר ומלא אור, ביחד נאפשר לעצמנו לצמוח, לחלום, לשמוח, לשיר לרקוד ולחוות את האושר הפנימי שלנו.
Image by SIBY

צרו קשר עם מומחי הטיולים להודו של מסע לצ׳אי

ויזת תיירות מהירה להודו

ויזה להודו? במסע לצאי! 

מהיום אפשר להוציא ויזה אלקטרונית להודו במהירות ובלי לצאת מהבית!
מלאו טופס קצר בעברית, ועם האישור תקבלו את הויזה למייל תוך 2-3 ימים.
bottom of page