top of page

משולש הזהב וארץ המהרג׳ות דיוואלי 2023 - 9 ימים

ישנה אפשרות להאריך את החוויה ההודית ולהמשיך לעוד שלושה לילות בעיר רישיקש הקסומה על גדות נהר הגנגס וליהנות משפע אטרקציות וחוויות בתוספת תשלום

9-18.11.2023

תאריך היציאה:

טיסה ישירה להודו | הארוח על בסיס חצי פנסיון

טיסות פנימיות

מה כלול

מחיר

דלהי, אגרה, ג'איפור, אודיפור ופושקאר.

"משולש הזהב" הוא החיבור בין שלוש ערים - אגרה, ג'איפור ודלהי שיוצר מבחינה גיאוגרפית משולש. הטיול משלב את הודו הקלאסית במיטבה - הטאג' מאהל באגרה, ארמונות המלכים והמונומנטים הגדולים של ג'איפור, חוויה מדברית
אותנטית בפושקאר ודלהי התוססת.
מסע לצ'אי מציעים לכם את החוויה המושלמת למי שרוצה לחוות את טעמיה של הודו ביחד עם אנשים טובים באמצע הדרך, מדריכים מצוינים ושירות אישי ומיוחד.

מסלול
ברוכים הבאים למסע של חייכם בתת יבשת הודו הקסומה!

מסלול הטיול

יום 1 - יום ה' - תל אביב - דלהי - אודייפור


היום בשעות הערב נצא לטיסת לילה מנמל התעופה בן גוריון לכיוון ניו-דלהי.


יום 2 - יום ו'- אודייפור


נגיע אל שדה התעופה בדלהי, שם נחליף מטוס ונמשיך אל העיר אודייפור אליה נגיע בשעות הצהריים. נתמקם במלון ונצא לסיבוב בעיר העתיקה.

לינה באודייפוריום 3 - יום שבת - אודייפור


היום נטייל באודייפור, נבקר בארמון העיר ונשוט באגם פיצ'ולה.

לינה באודייפוריום 4 -יום א' - פושקאר


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון פושקאר (כ-5 שעות נסיעה ). פושקאר היא אחת מחמשת המקומות הקדושים ביותר להינדים­, נווה מדבר של ממש. במקום אגם יפהפה שעל פי האגדה, נוצר מדמעתו של ברהמה. מלבד זאת, פושקאר ידועה כעיר השופינג האולטימטיבית. נגיע בשעות אחר הצהריים ונבקר שבט מקומי ונצפה במופע ריקוד ואש מסורתי.

לאחר מכן נחזור לארוחת ערב במלון.יום 5- יום ב' - פושקאר


היום נבקר בשוק המרהיב ומלא ההפתעות של פושקאר ונמשיך למסע גמלים באזור הדיונות. לאחר מכן נטייל לכיוון מקדש ברהמה, המקדש היחיד בעולם המוקדש לו.

נחזור לארוחת ערב בבית המלון.

יום 6 - יום ג' - ג׳איפור


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון ג׳איפור, בדרך נבקר במקדש הקופים ובשוק מקומי סואן ומלא בכל טוב. בערב נצא לסרט הודי בקולנוע ראג'מאנדיר- בית הקולנוע הגדול ביותר באסיה.

נחזור בערב למלון לארוחת ערב ולינה.יום 7- יום ד' - ג׳איפור - אגרה


אחרי ארוחת הבוקר נתרשם מארמון הרוחות (האווה מהאל), דרכו יכלו נשות המלוכה לצפות בעיר ובתושביה. נטייל בארמון העיר היפה, ה- City Palace המרהיב שפתוח לקהל כמוזיאון Sawai Man Singh והוא עומד במרכז העיר מוקף בחומה גבוהה ובגנים יפים. נטייל לכיוון מבצר אמבר הממוקם כ-11 ק"מ מן העיר ג'איפור על גבעה גבוהה. נטפס למעלה ברכיבה על פילים או רכבים (לפי זמינותם בשטח).לג'איפור יצא מוניטין בעולם כולו כמרכז אטרקטיבי לרכישת אבני-חן ותכשיטים. ניתן למצוא כאן גם עבודות שיש מפוסלות בידי אמנים והדפסים על בד ומשי.

לאחר מכן נמשיך בנסיעה לכיוון העיר אגרה, שם נאכל ארוחת ערב במלון.יום 8 - יום ה' - אגרה - דלהי


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון הטאג' מאהל, המאוזוליאום הענק אשר מסמל יותר מכל את הודו. הטאג' מאהל הוקם על ידי הקיסר המוסלמי שאה ג'אן לזכר אשתו האהובה מומטאז מאהל אשר נפטרה בלידת בנם. בניית המבנה ארכה כ-22 שנים וכ-20,000 עובדים והוא מרשים ומרהיב ביופיו ובתכנון המוקפד של חיצוניותו. לאחר מכן נמשיך בנסיעה לכיוון דלהי, נבקר באזור דלהי העתיקה Raj Ghat, אתר שריפת גופתו של מהטמה גנדי, נבקר במקדש הלוטוס - המקדש הבהאי היפיפה, ומשם נגיע לצ'דני צ'וק - שוק ענק - בזאר הודי אמיתי שם תוכלו למצוא כל אשר עולה בדמיונכם החל מבדים ותבלינים ועד מצלמות.

נחזור לארוחת ערב ולינה במלון.
יום 9 - יום ו׳ - דלהי


היום נבקר באתרים הבאים: שער הודו, אזור הפרלמנט, קונהרט פלייס - כיכר העיר הגדולה של דלהי, מקדש סיקי-Bangla Sahib, מקדש אקשרדם - מקדש הינדי מודרני.  

נחזור לארוחת ערב ולינה במלון.יום 10 - יום שבת - חזרה לארץ


אחרי ארוחת הבוקר נתארגן לקראת הטיסה חזרה לישראל.


**************


ישנה אפשרות להאריך את החוויה ההודית ולהמשיך לעוד שלושה לילות בעיר רישיקש הקסומה על גדות נהר הגנגס וליהנות משפע אטרקציות וחוויות. פרטים כאן

מחיר

מחיר ותנאים

350$

תוספת לחדר סינגל

מחיר הטיול לאורח בחדר זוגי

1810$ בהרשמה מוקדמת

ישנה אפשרות להאריך את החוויה ההודית ולהמשיך לעוד שלושה לילות בעיר רישיקש הקסומה על גדות נהר הגנגס וליהנות משפע אטרקציות וחוויות בתוספת תשלום

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

מלונות ברמת תיירות גבוהה

ארוחות בוקר וערב

מדריכים מקומיים

נסיעות פנימיות

כניסות לכל האתרים המוזכרים

סיור ריקשות בשווקים של דלהי


ביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה להודו.
הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים וכו') וכל מה שאינו מופיע בסעיף כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.
סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

המחיר אינו כולל

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה.

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנה קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

3. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

4. מסלול הטיול יכול להשתנות בהחלטת המדריך/החברה.


תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה- ייגבו 25% מעלות הטיול

14-29 יום לפני היציאה- ייגבו 75% מעלות הטיול

14 ימים לפני היציאה- יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול

הרשמה
מדריכה
מדריכת הטיול בלה שחר הלל

אמא, צלמת, מדריכת טיולים מגיל צעיר. הטבע על גווניו, הצומח, בע״ח ותרבויות שונות סיקרנו אותי מגיל צעיר. מילדות הייתי יוצאת לטבע, צופה בו, מטיילת, מביטה, חוקרת ולומדת. בגיל 16 התחלתי להדריך טיולים בחברה להגנת הטבע. בגיל 17 כבר נסעתי לבד לפרו, בעקבות התאהבות בתרבות האינקה. חוקרת ומגלה עולמות בטיולים בעולם, תוך כדי יצירת אינטרקציה עם ילידי ותושבי המקום.

מנחת קבוצות, אוהבת אנשים ויוצרת קשרים בלתי אמצעיים עם אנשים שונים בארץ ובעולם. בטיולים שמדריכה משלבת את כל החלקים שלי ומביאה התבוננות רחבה להכרת והבנת המקום, התרבות ומאפשרת למטיילים חוויה הוליסטית.

מזמינה אתכם לטייל איתי לפגוש את הודו הצבעונית, לראות, להכיר, לטעום, להתנסות, להכיר ולשוחח עם אנשים אמיתיים ברחוב ובכפר, לרקוד ולשמוח במפגש חתונה מקרי ברחוב, לרקוד עם הצוענים, לחוות, לנשום, להבין, לגעת בכל החושים ולחזור לחיים שבשגרה עם המון הודו בלב.
אזהרה: יש סיכוי שתתאהבו, תלמדו על עצמכם דבר או שניים ושתיקחו איתכם משהו מהודו גם לחיים.
ויזת תיירות מהירה להודו

ויזה להודו? במסע לצאי! 

מהיום אפשר להוציא ויזה אלקטרונית להודו במהירות ובלי לצאת מהבית!
מלאו טופס קצר בעברית, ועם האישור תקבלו את הויזה למייל תוך 2-3 ימים.
bottom of page