top of page

טיול צילום לפסטיבל הצבעים - לא רק לצלמים

100$ הנחה לנרשמים עד 10.2.23

4-18.3.2023

תאריך היציאה:

טיסה ישירה להודו | הארוח על בסיס חצי פנסיון

1. מג׳איפור לרישיקש
2. מדארמסלה לדלהי

טיסות פנימיות

מה כלול

מחיר

נבקר בערים: דלהי, אגרה, ג'איפור, פושקאר, רישיקש ודרמסאלה


"משולש הזהב" הוא החיבור בין שלוש ערים - אגרה, ג'איפור ודלהי שיוצר מבחינה גיאוגרפית משולש. הטיול משלב את הודו הקלאסית במיטבה - הטאג' מאהל באגרה, ארמונות המלכים והמונומנטים הגדולים של ג'איפור, חוויה מדברית אותנטית בפושקאר ודלהי התוססת רישיקש בירת היוגה העולמית ודרמסאלה. כחלק מהטיול נצא לחגוג את חג הצבעים (ההולי) יחד עם שאר הודו.

מסע לצ'אי מציעים לכם את החוויה המושלמת למי שרוצה לחוות את טעמיה של הודו ביחד עם אנשים טובים באמצע הדרך, מדריכים מצוינים ושירות אישי ומיוחד.

לטיול מתלווה הצלמת
המקצועית בלה שחר-הלל, מציירת באור מצלמת באהבה

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
מסלול
ברוכים הבאים למסע של חייכם בתת יבשת הודו הקסומה!

מסלול הטיול

יום 1 - תל אביב- דלהי 4.3.2023


היום בשעות הערב נצא לטיסת לילה מנמל התעופה בן גוריון לכיוון ניו-דלהי.


יום 2 - בניו-דלהי 5.3.2023


ננחת בשעות הבוקר בבירת הודו, ניו דלהי, ונבקר באתרים הבאים: שער הודו, אזור הפרלמנט, קונהרט פלייס -כיכר העיר הגדולה של דלהי, מקדש סיקי-Bangla Sahib, אקרשקדאם.

נחזור לארוחת ערב במלון.יום 3 - דלהי 6.3.2023


לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול באזור דלהי העתיקה: Raj Ghat -אתר שרפת גופתו של מהטמה גנדי המבצר האדום - נבנה על ידי שה ג'אן אשר בנה גם את הטאג' מאהל. ג'מעה מסג'יד - המסגד הגדול ביותר בהודו. מקדש הלוטוס - המקדש הבהאי היפיפה צ'דני צ'וק - שוק ענק - בזאר הודו אמיתי שם תוכלו למצוא כל אשר עולה בדמיונכם החל מבדים ותבלינים ועד מצלמות.

נחזור לארוחת ערב במלון.יום 4 - אגרה 7.3.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיון אגרה- ומשם נמשיך לטאג' מאהל- המאוזוליאום הענק אשר מסמל יותר מכל את הודו. הטאג' מאהל הוקם על ידי הקיסר המוגלי המוסלמי שאה ג'אן לזכר אשתו האהובה מומטאז מאהל אשר נפטרה בלידת בנם. בניית המבנה ארכה כ-22 שנים וכ-20,000 עובדים והוא מרשים ומרהיב ביופיו ובתכנון המוקפד של חיצוניותו. לאחר מכן נבקר גם במבצר אגרה.

לינה וארוחת ערב במלון.יום 5- ג'איפור 08.3.2023 פסטיבל ההולי חג הצבעים


לאחר ארוחת הבוקר נצא לחגוג את חג הצבעים (ההולי) יחד עם שאר הודו נבקר במטורה אשר נמצאת כשעה נסיעה מאגרה ונחגוג עם ההודים בשפיכת צבעים וריקודים ברחובות. לאחר מכן נצא לכיוון ג'איפור הממוקמת כ 4 שעות נסיעה ממטורה נגיע אחה"צ לג'איפור לארוחת ערב בבית המלון.

לינה בג'איפור.
יום 6 - ג׳איפור 9.3.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון העיר העתיקה. נתרשם מארמון הרוחות (האווה מהאל), דרכו יכלו נשות המלוכה לצפות בעיר ובתושביה. נטייל בארמון העיר היפה ה- City Palace המרהיב שפתוח לקהל כמוזיאון Sawai Man Singh והוא עומד במרכז העיר מוקף בחומה גבוהה ובגנים יפים. נטייל במצפה הכוכבים ג'נטאר מנטאר. המהרג'ה המהולל ג'אי סינג (1699 - 1744) אשר על שמו קרויה העיר, היה אסטרונום מושבע והקים את המצפה כדי לממש את התחביב המדעי שלו. בשנת 2010 הכריזה אונסקו על הג'נטאר מנטאר כאתר מורשת עולמית. נצא לכיוון מבצר אמבר הממוקם כ-11 ק"מ מן העיר ג'איפור על גבעה גבוהה. נטפס למעלה ברכיבה על פילים או רכבים (לפי זמינותם בשטח). לג'איפור יצא מוניטין בעולם כולו כמרכז אטרקטיבי לרכישת אבני-חן ותכשיטים. ניתן למצוא כאן גם עבודות שיש ושנהב מפוסלות בידי אומנים והדפסים על בד ומשי. כמו כן נבקר בבית כלי-חרס ושטיחים ונפגוש את בעלי המלאכה בשעת עבודתם. נמשיך לטייל בשווקים.

נחזור בערב למלון לארוחת ערב.
יום 7- פושקאר 10.3.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון פושקאר (כ-4 שעות נסיעה). פושקאר היא אחת מחמשת המקומות הקדושים ביותר להינדים­, נווה מדבר של ממש . במקום אגם יפהפה שע"פ האגדה, נוצר מדמעתו של האל בראמה. מלבד זאת, פושקאר ידועה כעיר השופינג האולטמטיבית. כשנגיע לאזור נצא לבקר בשוק המרהיב ומלא ההפתעות של פושקאר. אחה"צ נבקר באזור הסאנסט גט- נפגוש את המתופפים המקומיים ולאחר מכן נחזור לארוחת ערב במלון.
יום 8 - פושקאר 11.3.2023


לאחר ארוחת הבוקר נצא למסע גמלים באזור הדיונות של פושקאר. נתרשם מחיי הכפר המרתקים ונתוודא לסגנון החיים של התושבים בכפרים הנידחים. בדרך נעצור ונחווה להקת ריקוד ושירה ראג'סטאנית שתנעים את זמננו. נחזור לאזור פושקאר ונבקר במקדש היחיד בעולם שמוקדש לאליל ברהמה ונבקר במקדש סיקי. נחזור מלון לארוחת ערב ולינה.יום 9 - רישיקש 12.3.2023


אחרי ארוחת הבוקר, נטייל באזור פושקאר ובשעה 13:00 נצא לכיוון שדה התעופה בג'איפור ונעלה על טיסה לכיוון רישיקש. נגיע בשעות אחה"צ ונצא לסיור קצר באזור לקשמן-ג'ולה.

נגיע לארוחת ערב ולינה במלון.
יום 10 - רישיקש 13.3.2023


את יום זה נקדיש להיכרות עם אזור רישיקש. רישיקש ממוקמת בנקודת המפגש בין ההר למישור, כאן נהר הגנגס הקדוש להודים יוצא מן ההר ומתחיל את דרכו הארוכה במישורי הודו. האזור מפורסם באשרמים שבו (מקומות לימוד ותרגול רוחני), במקדשים המרשימים וכמובן בשווקים הצבעוניים. נבלה את הזמן ברישיקש רם ג'ולה ולקשמן ג'ולה הרגועה והנינוחה. בערב נחזה בטקס הפוג'ה המרתק על גדת הגנגס - טקס הגשת מנחה לנהר הקדוש: בכל ערב מתכנסים עשרות נזירים מבוגרים וילדים שהם פרחי כהונה, תלמידי האשראם, לשיר שירי הלל לנהר ולאלים ולהגיש מזון ופרחים לנהר האהוב. נחזור לארוחת ערב ולינה במלון.
יום 11 - רישיקש 14.3.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לטיול באזור הכפרים העוטפים את רישיקש למסע מרתק לתוך החיים האמיתיים של תושבי הודו הכפריים. בדרך נעבור בנופים יפייפים ונפגוש את הכפריים. נחזור אחה"צ לרישיקש לארוחת ערב מסכמת.

לינה ברישיקש.
יום 12 -הרידוואר ודארמסלה 15.3.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא לטיול בעיר הרידוואר הסמוכה לרישיקש. הרידוואר היא אחת הערים הקדושות ביותר בהודו. אחת לשלוש שנים מתקיים בהרידוואר פסטיבל הקומבה מלה (פסטיבל הכד) העיר מלאה במקדשים אשרמים ובעיקר שוכנת על "אמא גנגס" ומכאן קודשתה הרבה. היום נטייל בהרידוואר ואחה"צ נמשיך ברכבת לילה לכיוון דארמסלה (במידה ורכבת לא אפשרית נסע באוטובוס סילפר.

לינה ברכבת
יום 13 -דארמסלה 16.3.2023


נגיע בשעות הבוקר לתחנת הרכבת ונמשיך לנסיעה של כשעתיים וחצי לדארמסלה.

דארמסלה ממוקמת בהימליה וידוע בעיקר בזכות מקום משכנו של הדלאי לאמה, המנהיג הגולה של טיבט. זו ההזדמנות להכיר את הדת הבודהיסטית אשר אומנם התחילה בהודו והתפשטה לכל המזרח אבל באופן יחסי אינה נפוצה בהודו כמו ההינדוהיזם. נגיע למקלוד גאנג׳ - עיירת היל סטיישן שנבנתה ע"י הבריטים כמקום מפלט מהחום הכבד של ההרים הגדולות, נצא לטיול בין הכפרים מקלוד גאנג' דארמקוט ובגסו, ונטייל במפלים שליד באגסו ובשווקים התוססים של מקלוד גאנג'.

לינה בדהרמסלה.
יום 14 - דארמסלה 17.3.2023


לאחר ארוחת הבוקר נלך לראות את המנזר הבודהיסטי של הדלאי לאמה, הדלאי למה, מנהיגה הגולה של טיבט קיבל מהודו מקלט מדיני בעיר דארמסלה. ובדהרמסלה ומקלוד גאנג' מקדשים, מנזרים ומוסדות תרבות שקשורים להוויה הבודהיסטית-טיבטית. אנו נגיע בבוקר ונראה את תפילות הבוקר, נתרשם מהמנזר ונלמד קצת על התרבות הבודהיסטית. משם נמשיך לכפר הילדים הטיבטים המטופח, המשמש כבית ספר ומקום מגורים לכ-2000 ילדים. אחה"צ נבקר בסדנת אוכל ושיעור בישול בבית הודי מסורתי.

לינה במקלוד גאנג'.

יום - 15 חוזרים הביתה18.3.2023


אחרי ארוחת הבוקר נצא בטיסה ישירה לדלהי ומשם נמשיך לטיסה הבינלאומית חזרה לישראל.מחיר

מחיר ותנאים

450$

תוספת לחדר סינגל

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי

3700$

100$ הנחה לנרשמים עד 10.2.23

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

מלונות חמישה כוכבים

ארוחות בוקר וערב

מדריכים מקומיים

נסיעות פנימיות

כניסות לכל האתרים המוזכרים

סיור ריקשות בשווקים של דלהי

טיסה מפושקאר לרישיקש

טיסה מדרמסאלה לדלהי

*רכבת מרישקש לדארמסלה 

טיול בין כפרים ברישיקש

כניסה למפלים ברישיקש*אם הרכבת תבוטל נסע באוטובוס סליפר לדארמסלה

ביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה להודו.
הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים וכו') וכל מה שאינו מופיע בסעיף כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.
סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

המחיר אינו כולל

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה.

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנה קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

3. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

4. מסלול הטיול יכול להשתנות בהחלטת המדריך/החברה.


תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה- ייגבו 25% מעלות הטיול

14-29 יום לפני היציאה- ייגבו 75% מעלות הטיול

14 ימים לפני היציאה- יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול

הרשמה
מדריכה
בהדרכת רז הלווינג

שלום ונמסטה, שמי רז הלווינג. אני בימאי וצלם טלוויזיה וכן מוזיקאי לעת מצוא.להודו הגעתי לראשונה בשנת 2000 במקרה. איזה מקרה? ובכן: עבדתי כצלם חתונות באותה תקופה וזוג שצילמתי וגר בהודו ביקש ממני להגיע להודו על מנת להקים להם חדר עריכה.הגעתי להודו בפעם הראשונה באוקטובר 2000 לעיר לקנאו -בירת אוטר פארדש.חשוב להדגיש: הודו מעולם לא עניינה אותי לפני כן. אותי עניינה ארה"ב עם כל השפע והעושר ולא הודו שבדימיוני היתה מעין מקום מלוכלך שצריך להרתיח בו את המים ולבוא עם נייר טואלט מהבית.וכך, מצויד בנייר טואלט מהבית הגעתי להודו.בשדה התעופה חיכה לי ג'יפ שלקח אותי לביתי החדש.כבר בדרך נתקלתי לראשונה בצבעים, הקולות והריחות ולהפתעתי זה לא הגעיל אותי בכלל אלא נהפוך הוא - כל חושי פעלו בצורה כל כך חזקה שהזכירה לי את הימים שהייתי ילד וכל ריח חדש וטעם חדש או צליל חדש, עניינו וריתקו אותי. אכן הרגשתי שהודו החזירה אותי לילדות.בזכות הנחיתה הרכה, ההסברים שקיבלתי בכל מקום וקבלת הפנים החמה לה זכיתי, גיליתי את הודו שלי.


וזהו אחד הדברים העומדים לנגד עיני בהדרכת טיול להודו-הנחיתה הרכה, הטיפול האישי וההכוונה.ביליתי בהודו כ-7 חודשים בצילומים,למידה ורביצה. בין היתר צילמתי את פסטיבל הקומבה מלה - הפסטיבל הגדול בעולם אליו הגיעו בשנת 2001 כ 80 מיליון! הודים. הפסטיבל נערך כל 12 שנים בעיר אלההב וכל 3 שנים באחת מארבע הערים האחרות שמשתתפות בסבב. אבל הארוע הגדול ביותר קורה בעיר אללהבאד שבה הייתי. בשנת 2001 נוסף גם שילוב כוכבים שחוזר על עצמו פעם ב 144 שנה ואני זכיתי להיות בארוע ההיסטורי הזה אכן ארוע מכונן.את הטיול תלווה הצלמת בלה שחר-הלל

הצילום עבורי הוא שפה, דרך הביטוי שלי, דרך לתקשר עם העולם ועוד קודם עם עצמי. זהו כלי להתפתחות עצמית בדיוק כמו שהוא מגנט ללקוחות מדוייקים או כמו שאני קוראת לזה "תמונה שווה כסף בחשבון".


בילדות היווה הצילום עבורי פלא אדיר שאיפשר לי להוציא את קולי, לבטא את רגשותי להתבונן ולחקור. ללמוד את העולם ותנועתו, לשנות נקודת זווית לשנות את התמונה כולה, להתמקד, לצאת מפוקוס, לעשות זום אין לפרטים הקטנים וזום אאוט כדי לראות את התמונה. כולה.


במהלך השנים אני מנטורית המלווה צלמים מקצועיים וחובבים בהוראה הנחייה והתבוננות, לביטוי ויזואלי מרגש וממגנט.


לחוות את הודו הצבעונית מנקודות מבט מרתקות באור וגם בצל, בסיגנונות צילום שונים המעבירים את הטעמים, הניחוחות והמראות. מצילום תעודי וצילום רחוב לצילום פורטרט עם מסר, מהשוק, הכפר והמדבר ועד גדת הנהר וגם צילום מזון בסדנת בישול הודי.


צילום טבע, צילום לילה, צילום בודד וצילום סדרה.

שפה צילומית לעומקה.

שינוי נקודת מבט, התמונה משתנה.

זום אין, לגלות את הפרטים הקטנים.

זום אאוט להבין עם פרפסקטיבה.

מוזמנים לחוות את הודו במגע מקרוב, ליצור אינטרקציה עם האיש ברחוב.

יחד נטייל, נחווה, נכיר וניצור פסיספס תמונות שמספרות סיפור, מעבירות רגש, או חוויה.

בקיצור הודו בחוויה עוצרת נשימה.

טיול מעורר חושים, שימשיך להדהד בלב שלכם וגם בתמונות, בתובנות וביכולות הצילומיות.בלה שחר-הלל

מציירת באור מצלמת באהבהImage by SIBY

צרו קשר עם מומחי הטיולים להודו של מסע לצ׳אי

ויזת תיירות מהירה להודו

ויזה להודו? במסע לצאי! 

מהיום אפשר להוציא ויזה אלקטרונית להודו במהירות ובלי לצאת מהבית!
מלאו טופס קצר בעברית, ועם האישור תקבלו את הויזה למייל תוך 2-3 ימים.
bottom of page