top of page

טיול פסח 2023 הודו הקלאסית

30.3-13.4.2023

תאריך היציאה:

טיסה ישירה להודו | הארוח על בסיס חצי פנסיון

רישיקש לג'איפור
דלהי לדרמסאלה
דרמסאלה לדלהי

טיסות פנימיות

מה כלול

מחיר

נבקר בערים: דלהי, אגרה, ג'איפור,
פושקאר דארמסלה ורישיקש

משולש הזהב" הוא החיבור בין שלוש ערים - אגרה, ג'איפור ודלהי שיוצר מבחינה גיאוגרפית משולש. הטיול משלב את הודו הקלאסית במיטבה - הטאג' מאהל באגרה, ארמונות המלכים והמונומנטים הגדולים של ג'איפור, חוויה מדברית אותנטית בפושקאר ודלהי התוססת רישיקש בירת היוגה העולמית ונסיים בדארמסלה.

מסלול
ברוכים הבאים למסע של חייכם בתת יבשת הודו הקסומה!

מסלול הטיול

יום 1 - תל אביב- דלהי 30.3.2023 יום ה'


היום בשעות הערב נצא לטיסת לילה מנמל התעופה בן גוריון לכיוון ניו-דלהי בטיסה ישירה


יום 2 - ניו דלהי לרישיקש 31.3.2023 יום ו'


ננחת בשעות הבוקר בבירת הודו, ניו דלהי ונמשיך בנסיעה לרישיקש.

רישיקש ממוקמת בנקודת המפגש בין ההר למישור, כאן נהר הגנגס הקדוש להודים יוצא מן ההר ומתחיל את דרכו הארוכה במישורי הודו. האזור מפורסם באשרמים שבו (מקומות לימוד ותרגול רוחני), במקדשים המרשימים וכמובן בשווקים הצבעוניים. בערב נחזה בטקס הפוג'ה המרתק על גדת הגנגס - טקס הגשת מנחה לנהר הקדוש: בכל ערב מתכנסים עשרות נזירים מבוגרים וילדים שהם פרחי כהונה, תלמידי האשראם, לשיר שירי הלל לנהר ולאלים ולהגיש מזון ופרחים לנהר האהוב. נחזור לארוחת ערב ולינה במלון.
יום 3 - רישיקש 01.04.2023 יום שבת


את היום זה נקדיש להיכרות עם אזור רישיקש.

נרד לכיוון לקשמן ג'ולה ונעבור את הנהר בסירה לצד השני. משם נמשיך ברגל בצד הדרומי של לקשמן ג'ולה עד לכפר רם ג'ולה

ונבקר באשראם של המהרישי בו התארחו חברי להקת החיפושיות בסוף שנות השישים.
יום 4- רישיקש 02.04.2023 יום א'

אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון מערת ושישט הממוקמת לצד הגנגס ומשם נמשיך לסיור בין הכפרים בהליכה רגלית ובצהריים נמשיך לכיוון המפלים של רישיקש .יום 5 - ג'איפור 3.04.2023 יום ב'

אחרי ארוחת הבוקר נצא לטיול בעיר הרידוואר הסמוכה לרישיקש. הרידוואר היא אחת הערים הקדושות ביותר בהודו. אחת לשלוש שנים מתקיים בהרידוואר פסטיבל הקומבה מלה (פסטיבל הכד) העיר מלאה במקדשים אשרמים ובעיקר שוכנת על "אמא גנגס" ומכאן קודשתה הרבה. היום נטייל בהרידוואר ואחה"צ נמשיך לכיוון שדה התעופה לטיסה לג'איפור

לינה בג'יאפור


יום 6- ג'איפור 4.04.2023 יום ג'

אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון העיר העתיקה. נתרשם מארמון הרוחות (האווה מהאל), דרכו יכלו נשות המלוכה לצפות בעיר ובתושביה. נטייל בארמון העיר היפה ה- City Palace המרהיב שפתוח לקהל כמוזיאון Sawai Man Singh שעומד במרכז העיר מוקף בחומה גבוהה ובגנים יפים.

נטייל במצפה הכוכבים ג'נטאר מנטאר. המהרג'ה המהולל ג'אי סינג (1699 - 1744) אשר על שמו קרויה העיר, היה אסטרונום מושבע והקים את המצפה כדי לממש את התחביב המדעי שלו. בשנת 2010 הכריזה אונסקו על ג'נטאר מנטאר כאתר מורשת עולמית.

נצא לכיוון מבצר אמבר הממוקם כ-11 ק"מ מן העיר ג'איפור על גבעה גבוהה. נטפס למעלה ברכיבה על פילים או רכבים (לפי זמינותם בשטח).


לג'איפור יצא מוניטין בעולם כולו כמרכז אטרקטיבי לרכישת אבני-חן ותכשיטים. ניתן למצוא כאן גם עבודות שיש ושנהב מפוסלות בידי אומנים והדפסים על בד ומשי. כמו כן נבקר בבית כלי-חרס ושטיחים ונפגוש את בעלי המלאכה בשעת עבודתם.


נמשיך לטייל בשווקים ונחזור בערב למלון לארוחת ערב.


יום 7- פושקאר 5.04.2023 יוםד' ליל הסדר

אחרי ארוחת הבוקר המוקדמת נצא לכיוון פושקאר פושקאר היא אחת מחמשת המקומות הקדושים ביותר להינדים­ ונווה מדבר של ממש. במקום אגם יפהפה שעל פי האגדה נוצר מדמעתו של האל בראמה. מלבד זאת, פושקאר ידועה כעיר השופינג האולטמטיבית. כשנגיע לאזור נצא לבקר בשוק המרהיב ומלא ההפתעות של פושקאר. אחר הצהרים נבקר באזור הסאנסט גט- נפגוש את המתופפים המקומיים ולאחר מכן לבית חב"ד לחגוג את ליל הסדר

יום 8 -פושקאר6.04.2023 יום ה'

לאחר ארוחת הבוקר נצא למסע גמלים באזור הדיונות של פושקאר. נתרשם מחיי הכפר המרתקים ונתוודע לסגנון החיים של התושבים בכפרים הנידחים ובדרך נעצור ונחווה להקת ריקוד ושירה ראג'סטאנית שתנעים את זמננו. נחזור לאזור פושקאר ונבקר במקדש היחיד בעולם שמוקדש לאל ברהמה ובמקדש סיקי.

לינה בפושקר


יום 9 - אגרה 7.04.2023 יום ו'


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיון אגרה

בדרך נבקר בפטיפור סיקרי העיר האבודה

לינה וארוחת ערב במלון.

יום 10 - אגרה דלהי 08.04.2023 יום שבת


אחרי ארוחת הבוקר

נבקר בטאג' מאהל- המאוזוליאום הענק אשר מסמל יותר מכל את הודו. הטאג' מאהל הוקם על ידי הקיסר המוגלי המוסלמי שאה ג'אן לזכר אשתו האהובה מומטאז מאהל אשר נפטרה בלידת בנם. בניית המבנה ארכה כ-22 שנים וכ-20,000 עובדים והוא מרשים ומרהיב ביופיו ובתכנון המוקפד של חיצוניותו. לאחר מכן נמשיך לכיוון דלהי. כשנגיע לדלהי נבקר ב מקדש הלוטוס - המקדש הבהאי היפיפה נמשיך לשער הודו, אזור הפרלמנט, קונהרט פלייס -כיכר העיר הגדולה של דלהי, מקדש סיקי-Bangla Sahib,

ארוחת ערב ולינה במלון בדלהי.

יום 11 - דלהי 9.04.2023 יום א'

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול באזור דלהי העתיקה: Raj Ghat -אתר שרפת גופתו של מהטמה גנדי המבצר האדום - נבנה על ידי שה ג'אן אשר בנה גם את הטאג' מאהל. ג'מעה מסג'יד - המסגד הגדול ביותר בהודו. צ'דני צ'וק - שוק ענק - בזאר הודו אמיתי שם תוכלו למצוא כל אשר עולה בדמיונכם החל מבדים ותבלינים ועד מצלמות.

לינה בדלהי


יום - 12 10.04.2023 יום ב' דארמסלה

אחרי ארוחת הבוקר נצא בטיסה לדרמסאלה

דארמסלה ממוקמת בהימליה וידוע בעיקר בזכות מקום משכנו של הדלאי לאמה, המנהיג הגולה של טיבט. זו ההזדמנות להכיר את הדת הבודהיסטית אשר אומנם התחילה בהודו והתפשטה לכל המזרח אבל באופן יחסי אינה נפוצה בהודו כמו ההינדוהיזם. נגיע למקלוד גאנג׳ - עיירת היל סטיישן שנבנתה ע"י הבריטים כמקום מפלט מהחום הכבד של ההרים הגדולות, נצא לטיול בין הכפרים מקלוד גאנג' דארמקוט ובגסו, ונטייל במפלים שליד באגסו ובשווקים התוססים של מקלוד גאנג'.

לינה בדהרמסלה


יום - 13 11.04.2023 יום ג' לאחר ארוחת הבוקר נלך לראות את המנזר הבודהיסטי של הדלאי לאמה, הדלאי למה, מנהיגה הגולה של טיבט קיבל מהודו מקלט מדיני בעיר דארמסלה. ובדהרמסלה ומקלוד גאנג' מקדשים, מנזרים ומוסדות תרבות שקשורים להוויה הבודהיסטית-טיבטית. אנו נגיע בבוקר ונראה את תפילות הבוקר, נתרשם מהמנזר ונלמד קצת על התרבות הבודהיסטית. משם נמשיך לכפר הילדים הטיבטים המטופח, המשמש כבית ספר ומקום מגורים לכ-2000 ילדים. אחה"צ נבקר בסדנת אוכל ושיעור בישול בבית הודי מסורתי. לינה במקלוד גאנג'


יום- 14 12.04.2023 יום ד' דארמסלה

יום חופשי בדארמסלה


יום -15 13.04.2023 יום ה'


אחרי ארוחת הבוקר נצא בטיסה ישירה לדלהי ומשם נמשיך לטיסה הבינלאומית חזרה לישראל.
מחיר

מחיר ותנאים

520$

תוספת לחדר סינגל

מחיר הטיול לאורחת בחדר זוגי

3950$

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

טיסות פנימיות כמפורט מעלה

מלונות בדרגת תיירות גבוהה

ארוחות בוקר וערב

מדריכים מקומיים

נסיעות פנימיות

כניסות לכל האתרים המוזכרים

סיור ריקשות בשווקים של דלהי

טיול בין כפרים ברישיקש

כניסה למפלים ברישיקש

טיול גמלים בפושקאר

עליה על פילים למבצר אכבר בג'איפור

ביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה להודו.
הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים וכו') וכל מה שאינו מופיע בסעיף כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.
סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

המחיר אינו כולל

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה.

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנה קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

3. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

4. מסלול הטיול יכול להשתנות בחלטת המדריך/החברה.


תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה- ייגבו 25% מעלות הטיול

14-29 יום לפני היציאה- ייגבו 75% מעלות הטיול

14 ימים לפני היציאה- יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול

הרשמה
מדריכה
ויזת תיירות מהירה להודו

ויזה להודו? במסע לצאי! 

מהיום אפשר להוציא ויזה אלקטרונית להודו במהירות ובלי לצאת מהבית!
מלאו טופס קצר בעברית, ועם האישור תקבלו את הויזה למייל תוך 2-3 ימים.
bottom of page