top of page

טיול נשים לדרום הודו 14 יום

21.01-04.02.2023

תאריך היציאה:

טיסה ישירה להודו | הארוח על בסיס חצי פנסיון

3 טיסות פנימיות

טיסות פנימיות

מה כלול

מחיר

גואה, קוצ'ין, מונאר, אלפי, וורקלה, מומבאי

דרום הודו האקזוטית… מקדשים, אוכל מדהים חופים, הרים ושמורות טבע מחכים לכם במסלול מעניין ומיוחד. אנחנו מארגנים עבורכם קבוצה איכותית וכיפית של אנשים ונדאג לה-כ-ל!
ממסלולים מרתקים ובתי מלון נקיים וברמה גבוהה ועד לנוחות בנסיעה.

הצטרפו אלינו לטיול חברתי בהודו הקסומה והמרתקת, לטיול עוצמתי ומשנה חיים, כזה שהחויות בו והאנשים שילוו אתכם במסע, יתנגנו לכם בלב כל החיים...

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
מסלול
ברוכים הבאים למסע של חייכם בתת יבשת הודו הקסומה!

מסלול הטיול
יום 1 (מוצש) 21.01.2023 : תל אביב - דלהי

נטוס טיסת לילה ישירה לדלהי


יום 2 (א'): מומבאי 22.01.2023
ננחת בשעה 07:30 ולאחר ביקורת הדרכונים והויזה נמשיך בטיסה ישירה למומבאי . נעשה צ'ק אין במלון
יום 3 (ב') 23.01.2023 : מומבאי

אחרי ארוחת הבוקר נבקר במכבסה העירונית שם נראה איך מכבסים כל יום בצורה ידנית ומיוחדת את כל הכביסה של מומבאי. נמשיך בבית הכנסת אליהו ונבקר בשער הודו ואזור קולבה, נבקר בתחנת הרכבת ויקטוריה

. לאחר מכן נצא בסירה לכיוון האי אלפנטה (אי הקופים) שייט של כשעה הלוך ושעה חזור. האי הוא אתר מורשת עולמית של אונסקו אוסף מקדשי מערות המוקדש בעיקר לאל ההינדי שיווה משם נחזור למומבאי למלון.

לינה במומבאי

יום 4 (ג') 24.01.2023 : גואה ,פנג'ים, עיר הבירה וסיור בגואה העתיקה

הפורטוגזים אשר הגיעו לחופי גואה לפני כ - 500 שנה הביאו עמם את הדת והמסורת הנוצרית.
לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה לטיסה של כ 45 דקות לגואה כשנגיע נמשיך לכיוון אולד גואה לביקור באזור העתיק של גואה . משם נמשיך לחוף ארמבול
אחה״צ נחזור למלון.

יום 5 (ד') 25.01.2023 : גואה, החופים של גואה- ארמבול

גואה מפורסמת בזכות החופים היפייפים שלה. היום נכיר את חוף ארמבול- החוף הצפוני ביותר בגואה.
לאחר ארוחת הבוקר נסע לחוף ארמבול ונלך אל אגם המים המתוקים ו נמשיך בטיול בטרק קצר במעבה הג'ונגל של חוף ארמבול, משם במעלה ההר עד שנגיע לעץ הבניאן הקדוש להודים, המסמל שלום ושלווה במיתולוגיה ההודית.
נעשה הפסקה של כחצי שעה ונרד בחזרה לכיוון החוף. זה הזמן להכנס למים. תוכלו לעשות זאת גם באגם וגם בים ומי שאינו רוצה להרטב יכול לשבת במסעדה הקרובה. משם נמשיך לכיוון הבאזר הציבעוני של חוף ארמבול ונפגש כעבור שעתיים. ולאחר מכן נעשה דרכנו חזרה למלון.
יום 6 (ה') 26.01.2023 : גואה מפלי הדודסגר- טיול שטח

לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבי שטח לכיוון מפלי הדודסאגאר המפורסמים, משמעות השם דודסאגאר הוא אוקיינוס החלב. הטיול יעבור בתוך הג׳ונגלים הטרופיים של גואה. מפלי הדודסאגאר ממוקמים בגבול שבין מדינת גואה לקרנטקה. כשנגיע תקבלו זמן להכנס ולשחות בתוך המים הצלולים באיזור המפלים, ולאחר מכן נמשיך לחוף פלולים היפיפה דרך סיור מרתק בין הכפרים האותנטיים של גואה.
לינה וארוחת ערב במלוןיום 7 (ו') 27.01.2023: דרום גואה וחוף פאלולים

לאחר ארוחת הבוקר נצא לסיור באזור פאלולים. חוף פאלולים הוא אחד החופים הדרומיים של גואה ואחד היפים בהם. נתרשם מהחוף, ושם תחכה לנו סירה שתיקח אותנו לשייט בים במסלול הכולל את חוף הפרפר. ואם יתמזל מזלנו נוכל אף לראות דולפינים. זהו חוף קטן ונסתר ואחת הפינות המועדפות לצילומי אינסטגרם. משם נמשיך עם הסירה לכיוון הנהר הפנימי שם נוכל להתפעל מהאכלת ציפורי הטרף שיגיעו עד אלינו במופע תעופה מרהיב. נחזור לחוף ושם נהנה מזמן חופשי להנות מהחוף המטריף של פאלולים.

בשעות הערב נצא לשדה התעופה לטיסה לקוצ'ין.

יום 8 (שבת) 28.01.2023 - קוצ'ין
אחרי ארוחת הבוקר נבקר באזור בו שכנה בעבר קהילה יהודית וכיום נמצאים שרידים של בתי כנסת עתיקים. קוצ'ין היא אחת הערים החשובות בדרום הודו - עיר בעלת מורשת היסטורית גדולה. נבקר בבית הכנסת וברובע היהודי - עדות לקהילה היהודית המפוארת שהתקיימה במקום. נצפה ברשתות הדייג הסיניות האופייניות לאזור.
בערב נצפה במופע קטקלי - ריקוד דרום הודי המאופיין במימיקה היחודית של השחקנים, משולב במוסיקה המתאר סיפור מיתולוגי הינדי.
לינה בקוצ'ין.יום 9 (יום א') 29.01.2023 - מונאר
לאחר ארוחת הבוקר נצא אל עבר רכס הרי הגאט המערביים, אל עיירת ה"היל סטיישן", מונאר, במרחק של כ- 5 שעות נסיעה. מונאר בנויה על פסגה בגובה 1524 מטר והיא שימשה את הבריטים כמקום מרגוע ומפלט מן החום הכבד. לא סתם אנו בטיול שנקרא "מסע לצ'אי"- במונאר נפגוש את ה"מסאלה" ההודית המפורסמת. נבקר במוזיאון "טאטא", נלמד על תהליך ייצור התה - וכמובן נטעם. בהמשך נבקר בעיר המקסימה, ונחזור לארוחת ערב ולינה באזור מונאר.


יום 10 (יום ב') 30.01.2023 - שמורת הטבע במונאר
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בשמורת הטבע ונתרשם מגידול התבלינים ומהחיות המסתובות שם בחופשיות. נמשיך ונבקר את קוטפות התה המסורתיות, דרך ביקור בכפרים מסביבות מונאר.
נחזור לארוחת ערב ולינה באיזור מונאר.

יום 11 (יום ג') 31.01.2023- אלפי


בית הסירה באלפי - לאחר ארוחת הבוקר נעלה על סיפון בית הסירה ונצא למסע של 4 שעות בתוך נהרות הבק ווטרס של מדינת קראלה. במהלך הטיול נשוט בין כפרים מוריקים ונתרשם מצורת החיים של הכפריים באזור.
לינה במלון באלפי.


יום 12 (יום ד') 01.02.2023- האשראם של אמה המחבקת

אחרי ארוחת הבוקר נצא ביקור בכפרים האותנטיים ש אזור אלפי וקומרקום. נבקר בכפרים ונתארח בביתה של משפחה הודית מסורתית שתארח אותנו ונמשיך לשיעור בישול באוכל הדרום הודי.
משם נמשיך לכיוון האשרם של אמה המחבקת. 3-4 שעות נסיעה על פי הערכות אמה חיבקה עד היום מעל ל - 26 מיליון איש. נראה איך נראה אשראם מבפנים ואם יתמזל מזלנו נקבל חיבוק​. נגיע בשעות הערב למלון שלנו
לינה בחוף ורקאלה.
יום 13 (יום ה') 02.02.2023- אזור הכפרים בוורקלה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול באזור וורקלה. וורקלה הוא כפר טרופי מפנק בו בו נמצא מסעדות טובות, חוף מרהיב, טיפולי איירוודה (רפואה דרום הודית עתיקה המבוססת על שמנים ומסאג'ים), סדנאות יוגה ואזור טיולי נהדר. נבקר בכפר דייגים ונראה דיג בשיטה מסורתית, וניסע משם לוארקלה אשר ממוקמת על צוק עם נוף מרהיב.
לינה בוורקאלה.

יום 14 (יום ו') 03.02.2023 - אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון טריוונדרום - עיר הבירה של מדינת קראלה. נטייל בטריוונדרום ואחר הצהריים נמשיך בטיסה לכיוון דלהי

לינה בדלהי

יום 15 (שבת) -חזרה לארץ

היום נטוס חזרה לישראל
מחיר

מחיר ותנאים

450$

תוספת לחדר סינגל

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי

3700$

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

טיסות פנימיות:

  • טיסה מגואה לקוצ'ין 

  • טיסה מטריוונדרום למומבאי

  • טיסה ממומבאי לגואה

מלונות חמישה כוכבים

ארוחות בוקר וערב

מדריכים מקומיים

מדריך ישראלי מצוות מסע לצ'אי

נסיעות פנימיות

כניסות לכל האתרים המוזכריםביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה להודו.
הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים ועוד) וכל מה שאינו מופיע בסעיף, כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.
סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

המחיר אינו כולל

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה.

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנה קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

3. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

4. מסלול הטיול יכול להשתנות בהחלטת המדריך/החברה.תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה- ייגבו 25% מעלות הטיול

14-29 יום לפני היציאה - ייגבו 75% מעלות הטיול

14 ימים לפני היציאה - יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול

הרשמה
מדריכה
הכירו את המדריכה עפרה אדרי


שמי עפרה אדרי, ​למעלה מעשור אני מטיילת בהודו וחווה אותה במסגרת טיולים אישיים וכמלווה טיולים קבוצתיים. בנוסף במהלך כל השנים אני מתנדבת בהודו ובנפאל, מצד אחד בבתי יתומים של מקומיים ומצד שני בבתי חב"ד עם הישראלים. במהלך השנים יצרתי קשרים עם המקומיים וזכיתי להיכרות עמוקה עימם, כך נחשפתי אל הודו האותנטית וכך אני מגישה לכם אותה באהבה גדולה.​


אני מזמינה אתכם להתחבר למהות שבכם בשבועיים חלומיים בהודו הקסומה עם נופים מרתקים, מוסיקה הודית, סדנת בישול, יוגה ומדיטציה, מעגל הקשבה, סדנת העצמה, עבודה אישית וקבוצתית עם קלפים מטאפוריים.


אני באופן אישי אשמח לתת יד כשנצא מאזור הנוחות ולעזור לכל אחד ללמוד ולראות את העולם במימד גבוה יותר ומלא אור, ביחד נאפשר לעצמנו לצמוח, לחלום, לשמוח, לשיר לרקוד ולחוות את האושר הפנימי שלנו.


Image by SIBY

צרו קשר עם מומחי הטיולים להודו של מסע לצ׳אי

ויזת תיירות מהירה להודו

ויזה להודו? במסע לצאי! 

מהיום אפשר להוציא ויזה אלקטרונית להודו במהירות ובלי לצאת מהבית!
מלאו טופס קצר בעברית, ועם האישור תקבלו את הויזה למייל תוך 2-3 ימים.
bottom of page