top of page

ריטריט יוגה ברישיקש פסח 2023

8-15.4.2023

תאריך היציאה:

טיסה ישירה להודו | הארוח על בסיס חצי פנסיון

טיסות פנימיות

מה כלול

מחיר

הצטרפו אלינו למסע מקודש ומרגש אל מחוזות היוגה הקדומים, העיר רישיקש, בירת היוגה העולמית השוכנת למרגלות ההימלאיה.
מסע פנימי טרנספורמטיבי שיאפשר לנו להתחבר אל ליבת הווייתנו הנצחית.
ריטריט יוגה מפנק במלון ספא מדהים. תרגולי יוגה נשימות ומדיטציה, פילוסופיה של היוגה, נוף עוצר נשימה וטבע מפעים, ביקורים בכפרים ובמקדשים, השתתפות בפוג׳ות (טקסים מסורתיים)

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
מסלול
ברוכים הבאים למסע של חייכם בתת יבשת הודו הקסומה!

מסלול הטיול

יום 1 (מוצ"ש) 8.4.2023 - תל אביב - דלהי

במוצ״ש נצא לטיסת לילה מנמל התעופה בן גוריון לכיוון ניו-דלהי.

יום 2 (יום א') 9.4.2023 - בניו-דלהי

ננחת בשעות הבוקר בבירת הודו, ונמשיך בנסיעה ברכב לרישיקש. נגיע בצהריים לרישיקש ואחרי התארגנות ומנוחה קצרה בחדרים נתאסף במרחב היוגה לסדנה ראשונה.
לאחר מכן נצא לסיור בכפר לקשמן ג'ולה ואחהצ נמשיך לכיוון הכפר הקרוב רם ג'ולה לצפייה בטקס ה״ארטי״ פוג'ה הססגוני המרהיב המתרחש מדי ערב אל מול נהר הגנגס הקדוש. נסיים בארוחה צמחונית טעימה באחת המסעדות הקרובות.

יום 3 (יום ב') 10.4.2023 - רישיקש

נתעורר לבוקר ראשון ברישיקש למדיטציה בטבע אל מול נהר הגנגס. לאחר המדיטציה נתכנס ביוגה שאלא לתרגול אסאנה ולאחר מכן נמשיך לארוחת בוקר צמחונית ומזינה במסעדת המלון.
לאחר ארוחת הבוקר, נצא לטיול מרתק בכפרים הסובבים את רישיקש. נבקר משפחה הודית מקומית בביתה, נלמד על החיים הכפריים ואף נתארח אצלם לארוחה הודית ביתית וטעימה.
נמשיך לטייל בטבע המרהיב של אזור רישיקש אחה״צ נפגש עם הפילוסופיה של היוגה בהרצאה מרתקת עם ארווינד פארה (שיצטרף אלינו ממייסור, הודו) ולאחריה שיעור מדיטציה, אחרי המדיטציה נפגש לארוחת ערב צמחונית ומזינה במסעדת המלון.יום 4 (יום ג') 11.4.2023 - רישיקש -הרידוואר

נפתח את הבוקר בשעת הזריחה בישיבה שקטה על גדת הגנגס. לאחר המדיטציה נפגש ביוגה שאלא לתרגול אסאנה ולאחר מכן נמשיך לארוחת הבוקר במסעדת המלון.
לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון הרידוואר, אחת הערים הגדולות והקדושות ביותר בהודו השוכנת אף היא על גדת נהר הגנגס. נבקר בכמה מהמקדשים היפים במקום ונצפה בהמוני מאמינים המגיעים לרחוץ ולהתפלל בגנגס. נמשיך לטייל ברחבי העיר ובשווקים.
אחה״צ נשוב למלון ונפגש עם הפילוסופיה של היוגה בהרצאה מרתקת וצ׳אנטינג עם ארווינד פארה ולאחריה שיעור מדיטציה, אחרי המדיטציה נפגש לארוחת ערב צמחונית ומזינה במסעדת המלון.יום 5 (יום ד') 12.4.2023 - רישיקש-טיול למפלים

נפתח את הבוקר בשעת הזריחה בישיבה שקטה על גדת הגנגס. לאחר המדיטציה נפגש ביוגה שאלא לתרגול אסאנה ולאחר מכן נמשיך לארוחת הבוקר במסעדת המלון.
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול במפלים הסמוכים לרישיקש. בטיול נצעד במעלה ההר עד המפל המרשים עם הבריכה העליונה שם נטבול במים הצוננים ואולי גם נזכה בצ'אי.
אחה״צ נשוב למלון ונפגש עם הפילוסופיה של היוגה בהרצאה מרתקת עם ארווינד פארה ולאחריה שיעור מדיטציה, אחרי המדיטציה נפגש לארוחת ערב צמחונית ומזינה במסעדת המלון.יום 6 (יום ה') 13.4.2023

נפתח את הבוקר בשעת הזריחה בישיבה שקטה על גדת הגנגס לאחר המדיטציה נפגש ביוגה שאלא לתרגול אסאנה ולאחר מכן נמשיך לארוחת הבוקר במסעדת המלון.
יהיה זמן חופשי למנוחה, קריאה, שופינג :)  
אחה״צ נפגש עם הפילוסופיה של היוגה בהרצאה מרתקת וצ׳אנטינג עם ארווינד פארה ולאחריה שיעור מדיטציה, אחרי המדיטציה נפגש לארוחת ערב צמחונית ומזינה במסעדת המלון.
יום 7 (יום ו') 14.4.2023 - רישיקש אשראם הביטלס

נפתח את הבוקר בשעת הזריחה בישיבה שקטה על גדת הגנגס לאחר המדיטציה נפגש ביוגה שאלא לתרגול אסאנה ולאחר מכן נמשיך לארוחת הבוקר במסעדת המלון.
לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול ונבקר באשראם של הביטלס. כאשר הגיעו הביטלס בשנת 1968 להודו הם הלכו לבקר את המהרישי באשראם שלו באזור ראם ג׳ולה, בזכות ביקור זה של הביטלס התוודע העולם להודו ותרבותה.


יום 8 (שבת) 15.4.2023

נפגש ביוגה שאלא לפנות בוקר לתרגול אסאנה ומדיטציה ולאחר מכן נמשיך לארוחת הבוקר במסעדת המלון. אחרי ארוחת הבוקר נצא ברכב לכיוון שדה התעופה בדלהי ונשוב בטיסה ישירה לישראל.

מחיר

מחיר ותנאים

420$

תוספת לחדר סינגל

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי

2900 $

המחיר כולל

מלון ברמה גבוהה

ארוחות בוקר וערב

מדריכים מקומיים

נסיעות פנימיות

טיסות בינלאומיות

כניסות לכל האתרים המוזכרים

תרגולי יוגה ומדיטציה ושיעורי פילוסופיה


  • ביטוח רפואי ומטען.

  • אשרת כניסה להודו.

  • הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים וכו') וכל מה שאינו מופיע בסעיף כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.

  • סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

  • טיפים למדריך הישראלי

המחיר אינו כולל

הערות חשובות

1. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה. בשונה ממה שאנו מכירים, אנא קבלו זאת בהבנה וראו זאת כחלק מחוויית הטיול.

2. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

3. מסלול הטיול יכול להשתנות בהחלטת המדריך/החברה.

תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה- ייגבו 25% מעלות הטיול.

14-29 יום לפני היציאה- ייגבו 75% מעלות הטיול.

14 ימים לפני היציאה- יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול.

הרשמה
מדריכה

מאיה גרוס - חיה ונושמת יוגה למעלה מעשרים שנה. מייסדת השאלא "אשטנגה יוגה ת"א" בגורדון ומרכזת קורסים להכשרת מורי יוגה. אורחת קבועה בהודו, למדה במייסור עם הפרופסור ואבי האשטנגה יוגה פטאבהי ג'ויס ז"ל, נכדו שאראת ג'ויס וסראסווטי ג׳ויס. מעבירה ריטריטים ומלמדת בכנסים ופסטיבלים בארץ ובחו״ל. למדה פילוסופיה של היוגה ומדיטציה טרנסנדנטלית עם הפרופסור נרסימהאן וד"ר ג'ייאשרי ממייסור. לומדת ודנטה ופילוסופיה של היוגה עם ארווינד פארה ממייסור ועם סוואמי קאשי מההימליה. בנוסף להכשרתה בתחום היוגה, מאיה מוסמכת כמטפלת בתרפיית המגע "חכמת הגוף" ומשלבת בעבודתה טכניקות יוגה תרפיה. מזה שנים רבות מתעמקת במסורות בודהיסטיות ומנחה מדיטציות וסדנאות.

Image by SIBY

צרו קשר עם מומחי הטיולים להודו של מסע לצ׳אי

ויזת תיירות מהירה להודו

ויזה להודו? במסע לצאי! 

מהיום אפשר להוציא ויזה אלקטרונית להודו במהירות ובלי לצאת מהבית!
מלאו טופס קצר בעברית, ועם האישור תקבלו את הויזה למייל תוך 2-3 ימים.
bottom of page