טיול צילום בחג ההולי (חג הצבעים) 14 ימים

הנחה של 400$ לנרשמים בהרשמה המוקדמת

4.3.23

 תאריך היציאה

טיסה ישירה להודו | הארוח על בסיס חצי פנסיון

1. מפושקאר לרישיקש
2. מרישיקש לורנאסי
3. מורנאסי לדלהי

טיסות פנימיות

דרגת ארוח 

"משולש הזהב" הוא החיבור בין שלוש ערים - אגרה, ג'איפור ודלהי שיוצר מבחינה גיאוגרפית משולש. הטיול משלב את הודו הקלאסית במיטבה - הטאג' מאהל באגרה, ארמונות המלכים והמונומנטים הגדולים של ג'איפור, חוויה מדברית אותנטית בפושקאר ודלהי התוססת רישיקש בירת היוגה העולמית ווארנסי העיר של שיווה.


מסע לצ'אי מציעים לכם את החוויה המושלמת למי שרוצה לחוות את טעמיה של הודו ביחד עם אנשים טובים באמצע הדרך, מדריכים מצוינים ושירות אישי ומיוחד.

הנחה של 400$ לנרשמים בהרשמה המוקדמת

נבקר בערים: דלהי, אגרה, ג'איפור, פושקאר, רישיקש, וארנסי
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
 

מסלול הטיול

יום 1 4.3.2023 מוצ"ש - תל אביב- דלהי

היום בשעות הערב נצא לטיסת לילה מנמל התעופה בן גוריון לכיוון ניו-דלהי.


יום 2 5.3.2023 יום א' -

ניו-דלהי ננחת בשעות הבוקר בבירת הודו, ניו דלהי, ונבקר באתרים הבאים: שער הודו, אזור הפרלמנט, קונהרט פלייס -כיכר העיר הגדולה של דלהי, מקדש סיקי-Bangla Sahib, אקרשקדאם - מקדש הינדי מודרני המשלב חוויה דתית וסיור מודרך במתכונת פארק שעשועים אמריקאי. נחזור לארוחת ערב במלון.


יום 3 6.3.2023 יום ב' - דלהי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול באזור דלהי העתיקה: Raj Ghat -אתר שרפת גופתו של מהטמה גנדי המבצר האדום - נבנה על ידי שה ג'אן אשר בנה גם את הטאג' מאהל. ג'מעה מסג'יד - המסגד הגדול ביותר בהודו. מקדש הלוטוס - המקדש הבהאי היפיפה צ'דני צ'וק - שוק ענק - בזאר הודו אמיתי שם תוכלו למצוא כל אשר עולה בדמיונכם החל מבדים ותבלינים ועד מצלמות. נחזור לארוחת ערב במלון.


יום 4 7.3.2023 יום ג' - אגרה

אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיון אגרה- ומשם נמשיך לטאג' מאהל- המאוזוליאום הענק אשר מסמל יותר מכל את הודו. הטאג' מאהל הוקם על ידי הקיסר המוגלי המוסלמי שאה ג'אן לזכר אשתו האהובה מומטאז מאהל אשר נפטרה בלידת בנם . בניית המבנה ארכה כ-22 שנים וכ-20,000 עובדים והוא מרשים ומרהיב ביופיו ובתכנון המוקפד של חיצוניותו. לאחר מכן נבקר גם במבצר אגרה. לינה וארוחת ערב במלון.

יום 5- 8.3.2023 יום ד' ג'איפור

לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון ג'איפור, כחמש שעות נסיעה. בדרך נעצור בפאטיפור סיקירי - העיר הנטושה, וג'איפור (העיר הוורודה) היא בירת ראג'סטן. עם הגעתנו נבקר במקדש הקופים ובשוק מקומי סואן ומלא בכל טוב. בערב נצא לסרט הודי בקולנוע ראג'מאנדיר- בית הקולנוע הגדול ביותר בהודו. נחזור לארוחת ערב בבית המלון.


יום 6 9.3.2023 יום ה' - ג׳איפור

אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון העיר העתיקה. נתרשם מארמון הרוחות (האווה מהאל), דרכו יכלו נשות המלוכה לצפות בעיר ובתושביה. נטייל בארמון העיר היפה ה- City Palace המרהיב שפתוח לקהל כמוזיאון Sawai Man Singh והוא עומד במרכז העיר מוקף בחומה גבוהה ובגנים יפים. נטייל במצפה הכוכבים ג'נטאר מנטאר. המהרג'ה המהולל ג'אי סינג (1699 - 1744) אשר על שמו קרויה העיר, היה אסטרונום מושבע והקים את המצפה כדי לממש את התחביב המדעי שלו. בשנת 2010 הכריזה אונסקו על הג'נטאר מנטאר כאתר מורשת עולמית. נצא לכיוון מבצר אמבר הממוקם כ-11 ק"מ מן העיר ג'איפור על גבעה גבוהה. נטפס למעלה ברכיבה על פילים או רכבים (לפי זמינותם בשטח). לג'איפור יצא מוניטין בעולם כולו כמרכז אטרקטיבי לרכישת אבני-חן ותכשיטים. ניתן למצוא כאן גם עבודות שיש ושנהב מפוסלות בידי אומנים והדפסים על בד ומשי. כמו כן נבקר בבית כלי-חרס ושטיחים ונפגוש את בעלי המלאכה בשעת עבודתם. נמשיך לטייל בשווקים. ונחזור בערב למלון לארוחת ערב.יום 7 10.3.2023 יום ו' - פושקאר

אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון פושקאר (כ-4 שעות נסיעה ). פושקאר היא אחת מחמשת המקומות הקדושים ביותר להינדים­, נווה מדבר של ממש . במקום אגם יפהפה שע"פ האגדה, נוצר מדמעתו של האל בראמה. מלבד זאת, פושקאר ידועה כעיר השופינג האולטמטיבית. כשנגיע לאזור נצא לבקר בשוק המרהיב ומלא ההפתעות של פושקאר. אחה"צ נבקר באזור הסאנסט גט- נפגוש את המתופפים המקומיים ולאחר מכן נחזור לארוחת ערב במלון.יום 8 11.3.2023 יום שבת - פושקאר

לאחר ארוחת הבוקר נצא למסע גמלים באזור הדיונות של פושקאר. נתרשם מחיי הכפר המרתקים ונתוודא לסגנון החיים של התושבים בכפרים הנידחים. בדרך נעצור ונחווה להקת ריקוד ושירה ראג'סטאנית שתנעים את זמננו. נחזור לאזור פושקאר ונבקר במקדש היחיד בעולם שמוקדש לאל ברהמה ונבקר במקדש סיקי. נחזור מלון לארוחת ערב ולינה.


יום 9 12.3.2023 יוםא' - רישיקש

אחרי ארוחת הבוקר, נטייל באזור רישיקש ובשעה 13:00 נצא לכיוון שדה התעופה הסמוך לפושקאר ומשם נעלה על טיסה לכיוון רישיקש. נגיע בשעות אחה"צ ונצא לסיור קצר באזור לקשמן-ג'ולה. נגיע לארוחת ערב ולינה במלון.


יום 10 13.3.2023 יום ב'- רישיקש


את יום זה נקדיש להיכרות עם אזור רישיקש. רישיקש ממוקמת בנקודת המפגש בין ההר למישור, כאן נהר הגנגס הקדוש להודים יוצא מן ההר ומתחיל את דרכו הארוכה במישורי הודו. האזור מפורסם באשרמים שבו (מקומות לימוד ותרגול רוחני), במקדשים המרשימים וכמובן בשווקים הצבעוניים. נבלה את הזמן ברישיקש רם ג'ולה ולקשמן ג'ולה הרגועה והנינוחה. בערב נחזה בטקס הפוג'ה המרתק על גדת הגנגס - טקס הגשת מנחה לנהר הקדוש: בכל ערב מתכנסים עשרות נזירים מבוגרים וילדים שהם פרחי כהונה, תלמידי האשראם, לשיר שירי הלל לנהר ולאלים ולהגיש מזון ופרחים לנהר האהוב. נחזור לארוחת ערב ולינה במלון.


יום 11 14.3.2023 יום ג' - רישיקש

אחרי ארוחת הבוקר נצא לטיול באזור הכפרים העוטפים את רישיקש למסע מרתק לתוך החיים האמיתיים של תושבי הודו הכפריים. בדרך נעבור בנופים יפייפים ונפגוש את הכפריים. נחזור אחה"צ לרישיקש לארוחת ערב מסכמת. לינה ברישיקש.


יום 12 15.3.2023 יום ד' -הרידוואר


אחרי ארוחת הבוקר נצא לטיול בעיר הרידוואר הסמוכה לרישיקש. הרידוואר היא אחת הערים הקדושות ביותר בהודו. אחת לשלוש שנים מתקיים בהרידוואר פסטיבל הקומבה מלה (פסטיבל הכד) העיר מלאה במקדשים אשרמים ובעיקר שוכנת על "אמא גנגס" ומכאן קודשתה הרבה. היום נטייל בהרידוואר ואחה"צ נטייל בכפרים רם ג'ולה ולקשמן ג'ולה .

ארוחת ערב במלון לינה ברישיקש.
יום 13 16.3.2023 יום ה' - וארנסי

אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון שדה התעופה לטיסה לוארנסי.

נגיע אחר הצהריים לוארנסי, עירו של שיווה היא עיר צבעונית, שוקקת ומיוחדת מאד. אפשר אף לומר שוארנסי היא תמצית היחודיות של הודו. נבקר באזור גתות היורדות לגאנגס ובתוך העיר העתיקה.

בשעות הערב נצפה בטקס הארטי הנערך מידי ערב על גדות הגנגס.

לינה בוארנסי.


יום 14 17.3.2023 יום ו' - וארנסי


אחרי ארוחת הבוקר נצא לשייט על גדות הגנגס ונצפה בעיר המתעוררת. לאחר מכן נמשיך לכיוון הכפר סארנט הקדוש לבודהיזם אשר לפי המסורת שם נתן הבודהה את השיעור הראשון.

נחזור לוארנסי לסיור שווקים מהנה, ארוחת ערב אחרונה וסיכום הטיול במלון.יום 15 18.3.2023 יום שבת - 15 חוזרים הביתה

אחרי ארוחת הבוקר נצא בטיסה ישירה לדלהי ומשם נמשיך לטיסה הבינלאומית חזרה לישראל. 

מחיר ותנאים

 

450$

תוספת לחדר סינגל

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי

3700$

הנחה של 400$ לנרשמים בהרשמה המוקדמת

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

מלונות חמישה כוכבים

ארוחות בוקר וערב

מדריכים מקומיים

נסיעות פנימיות

כניסות לכל האתרים המוזכרים

סיור ריקשות בשווקים של דלהי

טיסה מפושקאר לרישיקש

טיסה מרישיקש לוארנסי

טיסה מוארנסי לדלהי

טיול בין כפרים ברישיקש

כניסה למפלים ברישיקש


ביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה להודו.
הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים וכו') וכל מה שאינו מופיע בסעיף כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.
סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

המחיר אינו כולל

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה.

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנה קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

3. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

4. מסלול הטיול יכול להשתנות בהחלטת המדריך/החברה.


תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה- ייגבו 25% מעלות הטיול

14-29 יום לפני היציאה- ייגבו 75% מעלות הטיול

14 ימים לפני היציאה- יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול

הקדימו והרשמו למסע הבא שלכם

 
בליווי הצלמת בלה שחר הלל

הצילום עבורי הוא שפה, דרך הביטוי שלי, דרך לתקשר עם העולם ועוד קודם עם עצמי. זהו כלי להתפתחות עצמית בדיוק כמו שהוא מגנט ללקוחות מדוייקים או כמו שאני קוראת לזה "תמונה שווה כסף בחשבון".

בילדות היווה הצילום עבורי פלא אדיר שאיפשר לי להוציא את קולי, לבטא את רגשותי להתבונן ולחקור. ללמוד את העולם ותנועתו, לשנות נקודת זווית לשנות את התמונה כולה, להתמקד, לצאת מפוקוס, לעשות זום אין לפרטים הקטנים וזום אאוט כדי לראות את התמונה. כולה.


בגיל 16 תמונותי כבר כיכבו בחברה להגנת הטבע, "גאוות היחידה" הראשונה שלי.

כ"חולת טכנולוגיה" מבטן ומלידה, אני משתמשת בטכנולוגיה כדי לבטא את האמנות בצילום.

"אני אוהבת צילום, חיה צילום, נושמת צילום ורוצה ללמוד צילום!"

(זה מה שאמרתי לוועדת הקבלה במכללה לעיצוב בויצ״ו חיפה).

תוך 3 ימים הפקתי תיק עבודות ושיתפתי אותם שאני רוצה להיות צלמת טבע.


בהמשך מצאתי את עצמי בצילומי סטודיו יוצרת עולם שלם של הטבע שלי והתאהבתי גם בטבע האדם.

אם לצייר יש צבעים - אני משתמשת באור כצבע על ״הפלטה" שלי. השימוש הנבון והנכון באור, יוצר את האוירה ומצליח להעביר את הרגש והמסר בצורה מדויקת ואמנותית.


בפלטה שלי נמצאים גם מגוון רחב של חומרים, טקסטורות, צבעים, מרקמים ועוד חומרים רבים וייחודיים.

במהלך ההתפתחות האישית שלי כאמנית אור וחוקרת התבוננות, הוספתי לארגז הכלים שלי קורסים בפסיכולוגיה ושיטות טיפול רגשי ואנרגטי מסוגים שונים.


כלים אלה באים כיום לידי ביטוי בתהליכים אותם אני עושה עם א.נשים ולקוחות, הן בצילום שיווקי והן בתהליכי פוטותראפיה ובסדנאות.


במהלך השנים אני מנטורית המלווה צלמים מקצועיים וחובבים בהוראה הנחייה והתבוננות, לביטוי ויזואלי מרגש וממגנט.


אני אוהבת להעביר את הידע והכלים שאספתי כל חיי ביותר מ- 30 שנות ניסיון כצלמת מקצועית.

תמונה טובה מעבירה רגש, מסר, חוויה, באמצעות שימוש בשפה צילומית שמבטאה אותה.

אני שמה דגש גדול על הגישה ויצירת הקשר הייחודי עם המצולמים, המאפשר ביטוי אותנטי ומרגש בתמונות.


נפגש בטיולים.


בלה שחר-הלל


ויזת תיירות מהירה להודו

ויזה להודו? במסע לצאי! 

מהיום אפשר להוציא ויזה אלקטרונית להודו במהירות ובלי לצאת מהבית!
מלאו טופס קצר בעברית, ועם האישור תקבלו את הויזה למייל תוך 2-3 ימים.