1/1

 תאריכי הטיול

13/2/2020 - 25/2/2020

 יציאה מובטחת ! 
טיסה ישירה להודו

טיול נשים 2020 בהדרכת עפרה אדרי

טעמים וריחות, מקדשים וחופים, לצד אוכל מעולה ואווירת רוחניות.

הדרום הססגוני מתאפיין בנופים טרופיים, שמורות טבע וחופים מהממים, כפרים ציוריים, מקדשים מרהיבים וארמונות פאר.  

במערב מדינת קראלה - מדינת חוף ירוקה וקסומה. זוהי רצועת אדמה צרה ופוריה ובנופה בולטים אגמי מים לצד שדות אורז, עצי הקשיו והמנגו ושאר תבליני הודו. ממזרח, מדינת טאמיל נאדו, הנחשבת למדינה "הכי הודית" בתת היבשת. כיוון שאזור זה לא נכבש מעולם על ידי עמים פולשים, נשמרה בו הארכיטקטורה הדראווידית המקורית ותרבות צבעונית. ממערב, קרנטקה, המשופעת גם היא בערים עתיקות, בירות של ממלכות קדומות ואוצרות טבע וכמובן גואה שמשלבת את הנופים היפים לצד הארכיטקטורה הפורטוגזית במדינה נוצרית זאת.

 טיסה ישירה להודו

"תודה גם לך עופרה יקרה היה קסם באויר והאוירה הייתה מושלמת. תודה שאפשרת להכיר את הודו מקרוב .לגעת באנשים לחוות את הצבעים והריחות המשכרים לטעום כמעט מהכל. תודה, לתת מקום לכל אחת באשר היא."

אופירה קסטרו קיסר

מסלול הטיול

יום 1 - 13/2/2020 טיסה להודו


נצא בטיסה ישירה לקוצין המראה: מתל אביב, נתבג טרמינל 3 בשעה 20:55
יום 2 - 14/2/2020 - נגיע לקוצ׳ין


ננחת בקוצין בשעה 08:25 בקוצ'ין - נבקר באזור בו שכנה בעבר קהילה יהודית וכיום נמצאים כאן שרידים של בתי כנסת עתיקים. קוצ'ין היא אחת הערים החשובות בדרום הודו - עיר בעלת מורשת היסטורית גדולה. נבקר בבית הכנסת וברובע היהודי - עדות לקהילה היהודית המפוארת שהתקיימה במקום. נסייר בארמון ההולנדי, בכנסיית הקדוש פרנסיס ונצפה ברשתות הדייג הסיניות האופייניות לאזור. בערב נצפה במופע קטקלי - ריקוד דרום הודי המאופיין במימיקה היחודית של השחקנים, משולב במוסיקה המתאר סיפור מיתולוגי הינדי. נחזור למלון בקוצ'ין.
יום 3 - 15/2/2020 - מונאר


לאחר ארוחת הבוקר נצא אל עבר רכס הרי הגאט המערביים, אל עיירת ה"היל–סטיישן" מונאר, כ- 5 שעות נסיעה. מונאר בנויה על פסגה בגובה 1524 מטר והיא שימשה את הבריטים כמקום מרגוע ומפלט מן החום הכבד. לא סתם אנו בטיול שנקרא "מסע לצ'אי"- במונאר נפגוש את ה"מסאלה" ההודית המפורסמת. נבקר במוזיאון "טאטא", נלמד על תהליך ייצור התה - וכמובן נטעם. בהמשך נבקר בעיר המקסימה. נחזור לארוחת ערב ולינה באזור מונאר.
יום 4 - 16/2/2020 - שמורת הטבע במונאר


לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בשמורת הטבע ונתרשם מגידול התבלינים ומהחיות המסתובות שם בחופשיות. נמשיך ונבקר את קוטפות התה המסורתיות, דרך ביקור בכפרים מסביבות מונאר. נחזור לארוחת ערב ולינה באיזור מונאר.
יום 5 - 17/2/2020 בית הסירה באלפי


לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון אלפי. כשנגיע לאלפי נעלה על סיפון בית הסירה ונצא למסע של 24 שעות בתוך נהרות הבק ווטרס של מדינת קראלה. במהלך הטיול נשוט בין כפרים מוריקים ונתרשם מצורת החיים של הכפריים באזור. בבית הסירה יוגשו לנו 3 ארוחות כמיטב המסורת של אזור קראלה. לעת ערב נעגון ונסיים במסיבת לילה טוב. נלון בבית הסירה.
יום 6 - 18/2/2020 האשראם של אמה המחבקת


אחרי ארוחת הבוקר נסע לכיוון האשרם של אמה המחבקת. על פי הערכות חיבקה עד היום מעל ל - 26 מיליון איש. נראה איך נראה אשראם מבפנים ואם יתמזל מזלנו נקבל חיבוק​. נמשיך לכיוון וורקאלה. וורקלה הוא כפר טרופי מפנק בו בו נמצא מסעדות טובות, חוף מרהיב, טיפולי איירוודה (רפואה דרום הודית עתיקה המבוססת על שמנים ומסאג'ים), סדנאות יוגה ואזור טיולי נהדר. נגיע בשעות הערב למלון שלנו לארוחת ערב ולינה.
יום 7 - 19/2/2020 אזור הכפרים בוורקלה


נקדיש את היום השני שלנו בוורקלה להכרה מורחבת של האזור והכפרים הסמוכים. נבקר בכפר דייגים ונראה דיג בשיטה מסורתית. נסע לקניאקומארי, הנקודה הדרומית ביותר בתת היבשת ההודית. במקום הזה אפשר לראות שקיעה וזריחה מאותו מקום. נבקר במקדש "שאקטי פית'ה" - אתר עלייה לרגל המוקדש לשאקטי, העוצמה הנשית, ונראה את פסל ויוקננדה (Vivekananda) המפורסם שנטוע בים. בערב נחזור לווארקלה ללינה. ​
יום 8 - 20/2/2020 - ממשיכים לגואה


אחרי ארוחת הבוקר נבלה כמה שעות חופשיות באזור וורקאלה ובשעה 12:00 נצא לכיוון קוצ'ין ומשם נמשיך בטיסה לגואה. נגיע מאוחר בלילה ללינה במלון.
יום 9 - 21/2/2020 חופי גואה


נתחיל את היום בסיור בחוף ארמבול, החוף הצפוני ביותר בגואה. נצא מהמלון ונלך אל אגם המים המתוקים ומשם נמשיך בטיול במעלה ההר עד שנגיע לעץ הבניאן הקדוש להודים, המסמל שלום ושלווה במיתולוגיה ההודית. לאחר מכן נחזור אל החוף שם תחכה לנו סירה שתיקח אותנו לחוף אנג׳ונה בשיט בן 35 דקות. באנג׳ונה נבקר בשוק הפשפשים הידוע ונבלה את שאר היום בחוף אנג׳ונה ובשווקיו הצבעוניים. בערב יחזיר אותנו רכב למלון.
יום 10 - 22/2/2020 עיר הבירה של גואה


הפורטוגזים אשר הגיעו לחופי גואה לפני כ - 500 שנה הביאו עמם את הדת והמסורת הנוצרית. היום נטייל בעיר הבירה של גואה ונראה כיצד השפיעו הפורטוגזים על החיים בגואה. אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון העיר פנג׳ים ונטייל בין השווקים הסואנים והצבעוניים, נבקר בעיר העתיקה עצמה ולאחר מכן נשאיר זמן לסיור חפשי בעיר. אחה״צ נחזור למלון.
יום 11- 23/2/2020 מפלי הדודסגאר


לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבי שטח לכיוון מפלי הדודסאגאר המפורסמים. הטיול יעבור בתוך הג׳ונגלים הטרופיים של גואה. מפלי הדודסאגאר ממוקמים בגבול שבין מדינת גואה לקרנטקה, ומשמעות השם דודסאגאר הוא אוקיינוס החלב. כשנגיע תקבלו זמן להכנס ולשחות בתוך המים הצלולים באיזור המפלים, ולאחר מכן נחזור למלון דרך סיור מרתק בין הכפרים האותנטיים של גואה.
יום 12- 24/2/2020 - חוות התבלינים


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון חוות התבלינים המיוחדת, נלמד על צמחי המרפא הרבים הגדלים שם, נתוודע אל מקור התבלינים האקזוטיים ונמשיך לארוחת צהריים מפנקת באוירה טרופית. משם נמשיך לחוות פילים, נשמע את הסיפור על החיה הידידותית ששימשה כלי תחבורה עיקרי באסיה בימים קדומים, ונקנח בטיול על גבי פילים. משם נחזור לבית המלון.
יום 13 - 25/2/2020 חזרה לישראל


יום חופשי בגואה. בשעות אחה״צ המאוחרות נסע לכיוון שדה התעופה לקראת חזרתנו לישראל המראה 23:50

עלות הטיול

 לאדם בחדר זוגי: $3750

תוספת לאדם בחדר יחיד: $700

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה. 

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנה קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

אנו נעשה ככל שביכולתנו לשמור על התוכנית המקורית ולהעניק חוויה מרתקת, אך יכולים להתבצע שינויים בהתאם לתנאי השטח.

על אף שאנחנו עובדים עם סוכנים טובים ובעלי ניסיון, עדיין ייתכנו בעיות שלא תמיד נדע על קיומן מראש. על הנוסע לקבל זאת כחלק מאופי הטיול בהודו.

אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.


 

תנאי תשלום

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה – לא ייגבו דמי ביטול.

מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה

59-30 יום לפני תאריך היציאה – ייגבו 25% מעלות הטיול.

29-14 ימים לפני תאריך היציאה – ייגבו 75% מעלות הטיול.

14 ימים לפני תאריך היציאה - יחויב הנוסע ב - 100% מעלות הטיול.

המחיר כולל

בתי מלון ברמה גבוהה כולל ארוחת בוקר וערב

מדריכה ישראלית

מדריכים מקומיים

כל ההסעות ברכב ממוזג

טיסות בינלאומיות

טיסה מקוצ׳ין לגואה

כולל אטרקציות סדנת בישול, שיעור יוגה, סדנאות העצמה והקשבה, סדנאות בקלפים מטאפוריים.

מפגש קבוצה להיכרות והכנה לטיול.

המחיר לא כולל
ביטוח רפואי ומטען
אשרת כניסה להודו - 
חיסונים - מומלץ לבקר במרפאת מטיילים לקבלת חיסונים.
הוצאות אישיות (כביסה, צילום באתרים וכו׳)
תוספת עבור משקל עודף בטיסות
(טיפים למדריך הישראלי (80$ לאדם בקופת הטיול), תשר לנותני השירות המקומיים.

שלחו אלינו פרטים בסיסיים, נחזור אליכם תוך זמן קצר

הרכב הנוסעים

arrow&v

בקשות והערות

בקשתכם תועבר לספק שרותי התיירות, אין בהעברה זו התחייבות למילוי הבקשה

 
הכירו את עפרה אדרי, מדריכת הטיול שלנו

שמי עפרה אדרי, למעלה מעשור אני מטיילת בהודו וחווה אותה במסגרת טיולים אישיים וכמלווה טיולים קבוצתיים. בנוסף במהלך כל השנים אני מתנדבת בהודו ובנפאל, מצד אחד בבתי יתומים של מקומיים ומצד שני בבתי חב"ד עם הישראלים. במהלך השנים יצרתי קשרים עם המקומיים וזכיתי להיכרות עמוקה עימם, כך נחשפתי אל הודו האותנטית וכך אני מגישה לכם אותה באהבה גדולה.

אני מזמינה אתכם להתחבר למהות שבכם בשבועיים חלומיים בהודו הקסומה עם נופים מרתקים, מוסיקה הודית, סדנת בישול, יוגה ומדיטציה, מעגל הקשבה, סדנת העצמה, עבודה אישית וקבוצתית עם קלפים מטאפוריים.

אני באופן אישי אשמח לתת יד כשנצא מאזור הנוחות ולעזור לכל אחד ללמוד ולראות את העולם במימד גבוה יותר ומלא אור, ביחד נאפשר לעצמנו לצמוח, לחלום, לשמוח, לשיר לרקוד ולחוות את האושר הפנימי שלנו.

 

 

טיילנו בהודו 3 שבועות, 5 אנשים בני 70+. פנינו לרז לתכנן עבורנו את הטיול שכלל: מסלול, רכב + מדריכים, הזמנת טיסות ומלונות. הכל היה מושלם ! פגשנו את רז לפני הטיול. מצאנו איש חביב, צנוע, מבין עניין שתפר לנו מסלול ואת כל הנלווה (כמו מלונות) שהותאמו לגילנו. גם במהלך השהות בהודו כשצצו בעיות (אחד החברים שלא חש בטוב), היה בקשר רציף בווטסאפ. אין מילים! חוויה מושלמת! ממליצים בחום.

חיה אורלב

מה עומד מאחרי מסע לצ׳אי 

מדיניות ותנאים

מסע לצ׳אי 

מסעות לצ׳אי

מסע לצ'אי עוסקת בטיולים מיוחדים לתת היבשת ההודית, טיולים בעלי ערך מוסף לצפון ודרום הודו - טיולים למשפחות ויחידים בהתאמה אישית וכן טיולי בוטיק. צרו איתנו קשר בטלפון 073-2811047
  • Facebook
  • YouTube

Bella.Copyz  בניית אתרים