top of page

טיול לעובדי ומתנדבי מד"א ומשפחותיהם

מחירים מיוחדים לעובדי מד״א ומתנדביה בכל הטיולים של מסע לצ'אי להודו ונפאל

 תאריך הטיול

טיסה ישירה להודו | ארוח על בסיס חצי פנסיון

דרגת ארוח 

מסע לצ'אי מציעים לכם את החוויה המושלמת למי שרוצה לחוות בקצרה את טעמיה של הודו ביחד עם אנשים טובים באמצע הדרך, מדריכים מצוינים ושירות אישי ומיוחד.

מאיה גרוס - חיה ונושמת יוגה למעלה מעשרים שנה. מייסדת השאלא "אשטנגה יוגה ת"א" בגורדון ומרכזת קורסים להכשרת מורי יוגה. אורחת קבועה בהודו, למדה במייסור עם הפרופסור ואבי האשטנגה יוגה פטאבהי ג'ויס ז"ל, נכדו שאראת ג'ויס וסראסווטי ג׳ויס. מעבירה ריטריטים ומלמדת בכנסים ופסטיבלים בארץ ובחו״ל. למדה פילוסופיה של היוגה ומדיטציה טרנסנדנטלית עם הפרופסור נרסימהאן וד"ר ג'ייאשרי ממייסור. לומדת ודנטה ופילוסופיה של היוגה עם ארווינד פארה ממייסור ועם סוואמי קאשי מההימליה. בנוסף להכשרתה בתחום היוגה, מאיה מוסמכת כמטפלת בתרפיית המגע "חכמת הגוף" ומשלבת בעבודתה טכניקות יוגה תרפיה. מזה שנים רבות מתעמקת במסורות בודהיסטיות ומנחה מדיטציות וסדנאות.
מורה אורח בריטריט: ארווינד פארה (מייסור, הודו)
IMG-2889.JPG
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
מסלול

מה לפנינו

יום 1 - תל אביב- דלהי 6.05.2023 מוצ"ש


היום בשעות הערב נצא לטיסת לילה מנמל התעופה בן גוריון לכיוון ניו-דלהי.יום 2 - אגרה 7.05.2023 יום א'


ננחת בשעות הבוקר בבירת הודו נצא לכיון אגרה ומשם נמשיך לטאג' מאהל- המאוזוליאום הענק אשר מסמל יותר מכל את הודו. הטאג' מאהל הוקם על ידי הקיסר המוגלי המוסלמי שאה ג'אן לזכר אשתו האהובה מומטאז מאהל אשר נפטרה בלידת בנם. בניית המבנה ארכה כ-22 שנים וכ-20,000 עובדים והוא מרשים ומרהיב ביופיו ובתכנון המוקפד של חיצוניותו. לאחר מכן נבקר גם במבצר אגרה.

לינה וארוחת ערב במלון.


יום 3 - דלהי 8.05.2023 יום ב'


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון ניו דלהי ונבקר באתרים הבאים: שער הודו, אזור הפרלמנט, קונהרט פלייס - כיכר העיר הגדולה של דלהי, Bangla Sahib, אקרשקדאם - מקדש הינדי מודרני נחזור לארוחת ערב במלון.


יום 4 - רישיקש 9.05.2023 יום ג'


לאחר ארוחת הבוקר נצא לכיוון רישיקש. נגיע בשעות הצהריים ונצא לסיור קצר באזור לקשמן-ג'ולה.

בערב נחזה בטקס הפוג'ה המרתק על גדת הגנגס - טקס הגשת מנחה לנהר הקדוש: בכל ערב מתכנסים עשרות נזירים מבוגרים וילדים שהם פרחי כהונה, תלמידי האשראם, לשיר שירי הלל לנהר ולאלים ולהגיש מזון ופרחים לנהר האהוב.

נחזור לארוחת ערב ולינה במלון.
יום 5- רישיקש 10.05.2023 יום ד'


את יום זה נקדיש להיכרות עם אזור רישיקש. רישיקש ממוקמת בנקודת המפגש בין ההר למישור, כאן נהר הגנגס הקדוש להודים יוצא מן ההר ומתחיל את דרכו הארוכה במישורי הודו. האזור מפורסם באשרמים שבו (מקומות לימוד ותרגול רוחני), במקדשים המרשימים וכמובן בשווקים הצבעוניים. נבלה את הזמן ברישיקש רם ג'ולה ולקשמן ג'ולה הרגועה והנינוחה.
יום 6 - רישקש לדארמסלה רכבת לילה 11.05.2023 יום ה'


אחרי ארוחת הבוקר נצא לטיול בעיר הרידוואר הסמוכה לרישיקש. הרידוואר היא אחת הערים הקדושות ביותר בהודו. אחת לשלוש שנים מתקיים בהרידוואר פסטיבל הקומבה מלה (פסטיבל הכד) העיר מלאה במקדשים אשרמים ובעיקר שוכנת על "אמא גנגס" ומכאן קודשתה הרבה. היום נטייל בהרידוואר ואחה"צ נעלה על רכבת ערב-לילה שתיקח אותנו לדארמסלה.


לינה ברכבת

(הערה חשובה: לעיתים הרכבת מתבטלת או שאין מספיק מקומות במחלקה הספציפית. במקרה כזה ניסע בצורה אחרת כנראה באוטובוס תיירים).


יום 7- דארמסלה 12.05.2023 יום ו'


נגיע בשעות הבוקר לתחנת הרכבת ונמשיך לנסיעה של כשעתיים וחצי לדארמסלה. דארמסלה ממוקמת בהימליה וידוע בעיקר בזכות מקום משכנו של הדלאי לאמה, המנהיג הגולה של טיבט. זו ההזדמנות להכיר את הדת הבודהיסטית אשר אומנם התחילה בהודו והתפשטה לכל המזרח אבל באופן יחסי אינה נפוצה בהודו כמו ההינדוהיזם. נגיע למקלוד גאנג׳ - עיירת היל סטיישן שנבנתה ע"י הבריטים כמקום מפלט מהחום הכבד של ההרים הגדולות, נצא לטיול בין הכפרים מקלוד גאנג' דארמקוט ובגסו, ונטייל במפלים שליד באגסו ובשווקים התוססים של מקלוד גאנג'.

לינה בדהרמסלה


יום 8 - דארמסלה 13.05.2023 שבת


לאחר ארוחת הבוקר נלך לראות את המנזר הבודהיסטי של הדלאי לאמה, הדלאי למה, מנהיגה הגולה של טיבט קיבל מהודו מקלט מדיני בעיר דארמסלה. ובדהרמסלה ומקלוד גאנג' מקדשים, מנזרים ומוסדות תרבות שקשורים להוויה הבודהיסטית-טיבטית. אנו נגיע בבוקר ונראה את תפילות הבוקר, נתרשם מהמנזר ונלמד קצת על התרבות הבודהיסטית. משם נמשיך לכפר הילדים הטיבטים המטופח, המשמש כבית ספר ומקום מגורים לכ-2000 ילדים. אחה"צ נבקר בסדנת אוכל ושיעור בישול בבית הודי מסורתי.

לינה במקלוד גאנג'.יום 9 - דארמסלה 14.05.2023 יום א'


יום חופשי בדארמסלהיום 10 - אמריצר 15.05.2023 יום ב'


אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון אמריצר בנסיעה של כחמש שעות. היום נבקר במקדש הזהב, המקדש החשוב ביותר בדת הסיקית וכן נסע לגבול הודו פקיסטן על מנת לצפות בטקס הורדת הדגל המתקיים שם מידי ערב.

ארוחת ערב במלון, ולינה באמריצר.יום 11 -אמריצר דלהי לישראל 16.05.2023 יום ג'


בשעות הבוקר נצא לטיסה לכיוון דלהי ומשם נמשיך לטיסה לישראל.מחיר

מחיר ותנאים

מחירים מיוחדים לעובדי מד״א ומתנדביה בכל הטיולים של מסע לצ'אי להודו ונפאל

מה כולל

תוספת לחדר סינגל

420$

מחיר הטיול לאדם בחדר זוגי

2400$

המחיר כולל

טיסה מאמריצר לדלהי

מיסי נמל

9 לילות לינה במלונות מדרגת תיירות ראשונה על בסיס חצי פנסיון

אוטובוס תיירים ממוזג לאורך כל ימי הטיול בדארמסלה מיניבוסים

תשר לנותני שרות בחו"ל

בקבוק מים לכל נוסע בכל יום

מלווה מקצועי דובר עברית מחברת מסע לצ'אי-טיולים להודו

סדר הימים אינו קבוע ויכול להשתנות בהתאם לצרכי הטיול

 

ביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה להודו.
הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים וכו') וכל מה שאינו מופיע בסעיף כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.
סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

המחיר אינו כולל

הערות חשובות


1. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנה קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

2. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

3. מסלול הטיול יכול להשתנות בהחלטת המדריך/החברה.


תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה - ייגבו 25% מעלות הטיול

14-29 יום לפני היציאה - ייגבו 75% מעלות הטיול

14 ימים לפני היציאה - יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול

קשר

שלחו אלינו פרטים בסיסיים, נחזור אליכם תוך זמן קצר

arrow&v
bottom of page