top of page

טיול עומק אל חבל לדאק וקשמיר 14 ימים

4-18.8.2024

תאריך יציאה:

מלון ברמת אירוח גבוהה | על בסיס חצי פנסיון

מסלול ייחודי בין חבלי ארץ צפוניים בעלי נופים מדהימים ומאוד שונים אחד מהשני, לדאק נמצאת בין רכס קראקוראם לבין הרי ההימלאיה כאשר גובה חבל ארץ זה נע בין 3000 מטר מעל פני הים ועד 6500 מטר בפסגות הגבוהות. באזור זה חיים טיבטים רבים שנמלטו ללדאק אחרי השתלטות סין על טיבט והם שומרים על אורח החיים המסורתי שלהם. נבקר גם בקשמיר הידועה בנוף הירוק שלה, אגמים ונחלים רבים, בתי הסירה על גדות אגם דל מוסיפים לנוף הצבעוני של קשמיר.

מסע לצ'אי מציעים לכם את החוויה המושלמת למי שרוצה לחוות את טעמיה של הודו ביחד עם אנשים טובים באמצע הדרך, מדריכים מצויינים ושירות אישי ומיוחד.

טיול עומק אל חבל לדאק וקשמיר 14 ימים
דלהי, לה, אלצ׳י, טורטוק, סרינגר, פלגם, גולמרג, סונמרג

לוח הזמנים של הריטריט

יום 1 - טסים להודו, יום א' 4.8.2024


היום בשעות הערב נצא בטיסת לילה מנמל התעופה בן גוריון לכיוון ניו-דלהי.


יום 2 - דלהי, יום ב' 5.8.2024


בבוקר ננחת בדלהי ונצא לסיור בעיר הבירה של הודו, נראה את שער הודו, אזור הפרלמנט, בית הנשיאה, נראה תחנות בהן עבר בחייו מהטמה גאנדי ונבקר בקונהרט פלייס - כיכר העיר הגדולה של דלהי. לקראת הערב נגיע למלוננו לארוחת ערב מפנקת ולינה.יום 3 - דלהי אל לה, יום ג' 6.8.2024


נצא לפנות בוקר אל שדה התעופה ונטוס אל העיר-לה השוכנת בגובה של 3500 מטרים מעל פני הים ולכן יום זה יוקדש להתאקלמות לגובה החדש בו אנחנו נמצאים. לאחר התארגנות במלון נצא לסיור רגלי קצר בעיר להכיר את הסביבה.

ארוחת ערב ולינה במלון. יום 4 - הכפרים באזור לה, יום ד' 7.8.2024


הבוקר נצא לטיול אל ארמון העיר לה הנמצא על גבעה המשקיפה על העיר, נמשיך את הביקור שלנו במנזר ספיטוק ומקדש קאלי-מטה ומשם נמשיך אל היכל התהילה של לה.

לאחר מכן נטייל בשוק של העיר ונשוב אל המלון שלנו לארוחת ערב ולינה.יום 5 - הכפרים באזור לה, יום ה' 8.8.2024


אחרי ארוחת הבוקר ניסע לכיוון הכפר אלצ'י בו קיים מנזר עתיק עם ציורי קיר מהמאה השמינית, ציורי קיר יפים ניתן לראות גם במערות סספול הסמוכות. נבקר גם בכפר ליקיר בו יש פסל בודהה ענקי, נמשיך אל מנזר עתיק ומפעים בכפר בסגו.

לקראת ערב נשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.יום 6 - עמק נוברה, יום ו' 9.8.2024


היום ניסע אל עמק נוברה הנמצא צפונית מ-לה, בדרך נעבור בנסיעה את מעבר ההרים הגבוה ביותר בעולם בו יכולים לעבור רכבים - קרדונג לה, הנמצא בגובה 5602 מטרים מעל פני הים. נוף הפסגות הנשקף ממרומי קרדונג לה מיוחד במינו.

נגיע בשעות הערב אל מלוננו לארוחת ערב ולינה.יום 7 - עמק נוברה, יום ש' 10.8.2024


אחרי ארוחת הבוקר ניסע אל אחד הכפרים המרוחקים והאקזוטיים ביותר בהודו - טורטוק. בכפר זה נסייר בין הבתים ונפגוש את תושבי המקום החביבים ואף נתארח אצל משפחה מקומית ונראה את אורח חייהם. לקראת ערב נשוב אל מלוננו לארוחת ערב ולינה.יום 8 - אגם פנגונג, יום א' 11.8.2024


היום נמשיך בנסיעה לאורך נהר "שיוק" אל עבר אגם פנגונג הנמצא קרוב לגבול עם סין, בדרך נבקר במנזרים עתיקים. האגם נמצא במיקום רחוק מערים גדולות כך שכמעט ואין בו זיהום אור ובלילות ניתן לראות שמיים עמוסים בכוכבים, נגיע אל פנגונג לקראת ערב.

ארוחת ערב ולינה בגסט האוס ליד האגם.יום 9 - אגם פנגונג חזרה אל-לה, יום ב' 12.8.2024


אחרי ארוחת הבוקר נטייל לאורך האגם, בשעות הבוקר כאשר אין רוח המים יוצרים תנאי צילום מושלמים וההרים משתקפים בתוך האגם. לאחר מכן נמשיך בנסיעה בחזרה לעבר לה ובדרך נבקר במנזר ת'יקסי שהוקם באמצע המאה ה-15.

נגיע למלוננו לקראת ערב לארוחת ערב ולינה.יום 10 - לה, יום ג' 13.8.2024


היום ניקח לעצמנו יום רגוע לעכל את החוויות שעברנו עד כה, נוכל לטייל בין השווקים של העיר ולהשתתף בסדנאות ושיעורים שונים כמו יוגה ומדיטציה.יום 11 - קשמיר - סרינגר, יום ד' 14.8.2024


אחרי ארוחת בוקר מוקדמת נצא אל שדה התעופה ונטוס אל העיר סרינגר בטיסה קצרה מעל פסגות ההרים. נתחיל את הביקור שלנו בגני הפרחים שאלימר ונישאת שנבנו בתקופה המוגולית, נערוך תצפית על סרינגר ובמידה ויתאפשר נשוט באגם לראות את הגנים הצפים. 

נמשיך אל המלון שלנו לארוחת ערב ולינה.יום 12 - פלגם, יום ה' 15.8.2024


היו נטייל אל הכפר פלגם, בדרך נראה את שדות גידול התבלין היקר בעולם - זעפרן וכן נעבור בכפר אוונטיפורה בו יש שרידים של מקדש בן 1100 שנים. נתרשם מהנוף של עמק ארו וננשום את אוויר ההרים הנקי.

לקראת ערב נשוב אל מלוננו לארוחת ערב ולינה.יום 13 - גולמרג, יום ו' 16.8.2024


היום נשכים קום על מנת שנוכל לחזות במראה המיוחד של שוק הירקות הצף של סרינגר, מדי בוקר מגיעים אל השוק בסירות מאות איכרים וקונים פוטנציאליים ומנהלים מו"מ מתוך הסירות שלהם. לאט לאט כאשר השמש מתחילה לזרוח מתגלה הצבעוניות של השוק. 

לאחר מכן נשוב אל המלון לארוחת בוקר וניסע אל הכפר גולמרג הנמצא בגובה של 2730 מטרים מעל פני הים, הכפר מוקף שדות ירוקים ופרחי בר צבעוניים. נטפס בעזרת רכבל במעלה ההר המשמש בחודשי החורף אתר סקי ונצפה בנוף ההררי ושאריות השלג בפסגות הרחוקות. לאחר מכן נבקר במפל דרונג ונשוב למלוננו לארוחת ערב ולינה.יום 14 - סונמרג, יום ש' 17.8.2024


אחרי ארוחת הבוקר נצא בנסיעה צפונה לכיוון הכפר סונמרג הנמצא בגובה של 2800 מטרים מעל פני הים, הנוף של צמרות העצים וההרים המושלגים ברקע שימשו השראה לסרטים מקומיים רבים.

לאחר מכן ניסע לראות את האזור בו בחודשי החורף נמצא קרחון תאיוואס ובחודשי הקיץ ניתן לטייל בשבילי השמורה.

בערב נחזור לארוחת ערב ולינה במלוננו.יום 15 - חזרה הביתה, יום א' 18.8.2024


אחרי ארוחת הבוקר נצא אל שדה התעופה ונטוס לדלהי ומשם לת"א

מחיר ותנאים

450$

תוספת לחדר סינגל

מחיר הריטריט לאדם בחדר זוגי

3950$

המחיר כולל

  • טיסות בינלאומיות

  • מלונות ובתי הארחה בדרגת תיירות גבוהה לאזור

  • מים מינרליים ללא הגבלה לאורך כל ימי הטיול

  • סיורים וביקורים: כולל דמי כניסה לאתרים כמפורט בתוכנית הטיול

  • מדריך ישראלי

  • מפגש קבוצה לפני יציאת הטיול

ביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה להודו.
הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים וכו') וכל מה שאינו מופיע בסעיף כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.
סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

טיפים למדריך הישראלי

המחיר אינו כולל

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה.

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנא קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

3. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

4. מסלול הטיול יכול להשתנות בהחלטת המדריך/החברה.


תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה - ייגבו 25% מעלות הטיול
14-29 יום לפני היציאה -  ייגבו 75% מעלות הטיול
14 ימים לפני היציאה -  יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול

טיול להודו יוני 2023

הרשמו כאן, שלחו פרטים ראשוניים, ומומחי הטיולים להודו של מסע לצ׳אי יחזרו אליכם.

bottom of page