top of page

טיול נשים לדרום הודו בהדרכת עופרה אדרי ינואר 2024

21.1-3.2.2024

תאריך יציאה:

מלון ברמת אירוח גבוהה | על בסיס חצי פנסיון

הצטרפו אלינו לטיול חברתי בהודו הקסומה והמרתקת עם המדריכה עופרה, לטיול עוצמתי ומשנה חיים, כזה שהחויות בו והאנשים שילוו אתכם במסע, יתנגנו לכם בלב כל החיים...

שמי עפרה אדרי, ​למעלה מעשור אני מטיילת בהודו וחווה אותה במסגרת טיולים אישיים וכמלווה טיולים קבוצתיים. בנוסף במהלך כל השנים אני מתנדבת בהודו ובנפאל, מצד אחד בבתי יתומים של מקומיים ומצד שני בבתי חב"ד עם הישראלים. במהלך השנים יצרתי קשרים עם המקומיים וזכיתי להיכרות עמוקה עימם, כך נחשפתי אל הודו האותנטית וכך אני מגישה לכם אותה באהבה גדולה.​

אני מזמינה אתכם להתחבר למהות שבכם בשבועיים חלומיים בהודו הקסומה עם נופים מרתקים, מוסיקה הודית, סדנת בישול, יוגה ומדיטציה, מעגל הקשבה, סדנת העצמה, עבודה אישית וקבוצתית עם קלפים מטאפוריים.
אני באופן אישי אשמח לתת יד כשנצא מאזור הנוחות ולעזור לכל אחד ללמוד ולראות את העולם במימד גבוה יותר ומלא אור, ביחד נאפשר לעצמנו לצמוח, לחלום, לשמוח, לשיר לרקוד ולחוות את האושר הפנימי שלנו.


טיול נשים לדרום הודו בהדרכת עופרה אדרי ינואר 2024
נבקר בערים: מומבאי, גואה, קוצ'ין,מונאר, ורקלה

לוח הזמנים של הריטריטיום 1 21.1.2024 תל אביב - מומבאי

נטוס בטיסת לילה ישירה למומבאי, ננחת למחרת בשעה 7:30.

יום 2 : מומבאי 22.1.2024

היום נבקר במכבסה העירונית, שם נראה איך מכבסים כל יום בצורה ידנית ומיוחדת את כל הכביסה של מומבאי. נמשיך אל בית הכנסת ׳אליהו׳ ונבקר בשער הודו, באזור קולבה ובתחנת הרכבת ויקטוריה.
משם נחזור למלון ללינה במומבאי.


יום 3 23.1.2024 - מומבאי

אחרי ארוחת הבוקר נצא בסירה לכיוון האי אלפנטה (אי הקופים) בשייט של שעה לכל כיוון. האי הוא אתר מורשת עולמית של אונסקו ובו אוסף מקדשי מערות המוקדש לאל ההינדי שיווה. לאחר מכן נמשיך לקניות שווקים התוססים של אזור קולבה.
משם נחזור למלון ללינה במומבאי.

יום 4 24.1.2024 - גואה, פנג'ים, עיר הבירה וסיור בגואה העתיקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לשדה התעופה לטיסה של כ- 45 דקות לגואה. כשנגיע נמשיך לכיוון אולד גואה לביקור באזור העתיק של גואה, לשם הפורטוגזים שהגיעו לחופי גואה לפני כ-500 שנה הביאו עמם את הדת והמסורת הנוצרית, ומשם נמשיך לחוף ארמבול.
אחה״צ נחזור למלון.יום 5 25.1.2024 - גואה, החופים של גואה - ארמבול

גואה מפורסמת בזכות החופים היפהפיים שלה. היום נכיר את חוף ארמבול - החוף הצפוני בגואה. לאחר ארוחת הבוקר ניסע לחוף ונלך אל אגם המים המתוקים. נמשיך בטיול קצר במעבה הג'ונגל של חוף ארמבול ונרד בחזרה לכיוון החוף, זה הזמן להיכנס למים. תוכלו לעשות זאת גם באגם וגם בים ומי שאינו רוצה להירטב יכול לשבת במסעדה הקרובה. משם נמשיך לכיוון הבזאר הצבעוני של חוף ארמבול, ואחר הצהריים עשה דרכנו חזרה למלון.


יום 6 26.1.2024 גואה מפלי הדודסגר - טיול שטח

לאחר ארוחת הבוקר נצא ברכבי שטח לכיוון מפלי הדודסאגאר המפורסמים, משמעות השם דודסאגאר הוא אוקיינוס החלב. מפלי הדודסאגאר ממוקמים בגבול שבין מדינת גואה לקרנטקה וההטיול יעבור בתוך הג׳ונגלים הטרופיים של גואה. כשנגיע יהיה זמן להכנס ולשחות בתוך המים הצלולים באיזור המפלים, ולאחר מכן נמשיך לחוף פלולים היפיפה דרך סיור מרתק בין הכפרים האותנטיים של גואה.
לינה וארוחת ערב במלוןיום 7 27.1.2024: דרום גואה וחוף פאלולים

לאחר ארוחת הבוקר נטייל לכיוון החוף שם תיקח אותנו סירה לשייט קצר בים לכיוון חוף הפרפר, אם יתמזל מזלנו נוכל אף לראות דולפינים. זהו חוף קטן ונסתר ואחת הפינות המועדפות לצילומי אינסטגרם. משם נמשיך לכיוון הנהר הפנימי שם נוכל להתפעל מהאכלת ציפורי הטרף שיגיעו עד אלינו במופע תעופה מרהיב. נחזור ונהנה מזמן חופשי בחוף המטריף של פאלולים.
בשעות הערב נצא לשדה התעופה לטיסה לקוצ'ין.יום 8 28.1.2024 - קוצ'ין

אחרי ארוחת הבוקר נבקר באזור בו שכנה בעבר קהילה יהודית וכיום נותרו שרידים של בתי כנסת עתיקים. קוצ'ין היא אחת הערים החשובות בדרום הודו - זו עיר בעלת מורשת היסטורית גדולה. נבקר בבית הכנסת וברובע היהודי, עדות לקהילה היהודית המפוארת שהתקיימה במקום, וגם נצפה ברשתות הדייג הסיניות האופייניות לאזור.
בערב נצפה במופע קטקלי - ריקוד דרום הודי משולב במוסיקה המתאר סיפור מיתולוגי הינדי המאופיין במימיקה היחודית של השחקנים.
לינה בקוצ'ין.

יום 9 29.1.2024 - מונאר

לאחר ארוחת הבוקר נצא אל עבר רכס הרי הגאט המערביים, אל עיירת ה"היל סטיישן" מונאר הנמצאת במרחק של כ- 5 שעות נסיעה. מונאר בנויה על פסגה בגובה 1524 מטר והיא שימשה את הבריטים כמקום מרגוע ומפלט מן החום הכבד. לא סתם אנו בטיול שנקרא "מסע לצ'אי"- במונאר נפגוש את ה"מסאלה" ההודית המפורסמת. נבקר במוזיאון "טאטא", נלמד על תהליך ייצור התה - וכמובן נטעם. בהמשך נבקר בעיר המקסימה, ונחזור לארוחת ערב ולינה באזור מונאר.


יום 10 30.1.2024 - שמורת הטבע במונאר

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול בשמורת הטבע ונתרשם מגידול התבלינים ומהחיות המסתובות שם בחופשיות. נמשיך ונבקר את קוטפות התה המסורתיות, דרך ביקור בכפרים מסביבות מונאר.
נחזור לארוחת ערב ולינה באיזור מונאר.
יום 11 31.1.2024- אלפי

בית הסירה באלפי - לאחר ארוחת הבוקר נעלה על סיפון בית הסירה ונצא למסע של 4 שעות בתוך נהרות הבק ווטרס של מדינת קראלה. במהלך הטיול נשוט בין כפרים מוריקים ונתרשם מצורת החיים של הכפריים באזור.
לינה במלון באלפי.

יום 12 1.2.2024- האשראם של אמה המחבקת

אחרי ארוחת הבוקר נצא לביקור בכפרים האותנטיים של אזור אלפי וקומרקום. נבקר בכפרים ונתארח בביתה של משפחה הודית מסורתית, ומשם נמשיך לשיעור בישול באוכל הדרום הודי. לאחר מכן נצא לכיוון האשרם של אמה המחבקת הנמצאת במרחק של 3-4 שעות נסיעה. על פי ההערכות אמה חיבקה עד היום מעל ל- 26 מיליון איש. נראה את פנים האשראם ואם יתמזל מזלנו נקבל חיבוק​.
נגיע בשעות הערב למלון שלנו ללינה בחוף ורקאלה.יום 13 2.2.2024- אזור הכפרים בוורקלה

לאחר ארוחת הבוקר נצא לטיול באזור וורקלה. וורקלה הוא כפר טרופי מפנק בו בו נמצא מסעדות טובות, חוף מרהיב, טיפולי אייורוודה (רפואה דרום הודית עתיקה המבוססת על שמנים ומסאג'ים), סדנאות יוגה ואזור נהדר לטיולים. נבקר בכפר דייגים ונראה דיג בשיטה מסורתית, ומשם ניסע לוורקלה אשר ממוקמת על צוק עם נוף מרהיב.
לינה בוורקאלה.יום 14 3.2.2024

אחרי ארוחת הבוקר נצא לכיוון טריוונדרום - עיר הבירה של מדינת קראלה. נטייל בטריוונדרום ואחר הצהריים נעלה על טיסה למומבאי ומשם לישראל.מחיר ותנאים

560$

תוספת לחדר סינגל

מחיר הריטריט לאדם בחדר זוגי

3750$

המחיר כולל

טיסות בינלאומיות

מלונות ברמה גבוהה

ארוחות בוקר וערב

מדריכים מקומיים

נסיעות פנימיות

כניסות לכל האתרים המוזכרים

טיסות פנימיות

ביטוח רפואי ומטען.
אשרת כניסה להודו.
הוצאות אישיות (כביסה, תשלום עבור צילום באתרים וכו') וכל מה שאינו מופיע בסעיף כולל תוספת עבור משקל עודף בטיסות.
סבלות בשדה התעופה ובמלונות.

טיפים למדריכה הישראלית (5$ לאדם ליום).

המחיר אינו כולל

הערות חשובות

1. בחלק מטיסות הפנים משקל המזוודה הוא עד 15 ק"ג. מעבר לזה יש לשלם במקום ישירות לחברת התעופה.

2. הודו הינה מדינת עולם שלישי, חלק מהיופי שלה טמון באופן וקצב התנהלותה בשונה ממה שאנו מכירים, אנה קבלו זאת בהבנה וראו כחלק מחוויית הטיול.

3. אנו ממליצים לעשות ביטוח רפואי ומטען הכולל סעיף מבטח כנגד דמי ביטול.

4. מסלול הטיול יכול להשתנות בחלטת המדריך/החברה.


תנאי תשלום וביטולים

ביטולים:

עד 60 ימים לפני תאריך היציאה- לא ייגבו דמי ביטול מלבד ביטול טיסות לפי תקנון חברת התעופה.

30-59 יום לפני תאריך היציאה- ייגבו 25% מעלות הטיול

14-29 יום לפני היציאה- ייגבו 75% מעלות הטיול

14 ימים לפני היציאה- יחויב הנוסע ב100% מעלות הטיול

טיול להודו יוני 2023

הרשמו כאן, שלחו פרטים ראשוניים, ומומחי הטיולים להודו של מסע לצ׳אי יחזרו אליכם.

arrow&v
bottom of page