top of page

המטייל העצמאי- להודו והמזרח בהתאמה אישית

  אבי ונדב ממליצים 

הודו,נפאל,סרי לנקה ובהוטן הם מקומות נהדרים לטיולים עצמאיים וטיולי משפחה.

כדי לתכנן נכון את הטיול  צריך להכיר את המקומות, את העונות, מתי כדאי לטייל בכל אזור, מה חשוב לראות ואיך ליצור את הטיול המושלם בזמן הנתון שיש לנו ובהרכב בו אנחנו נוסעים.

פגישה אישית

בוודאי תשאלו - מדוע פגישה אישית? הרי יש המון חברים שכבר נסעו להודו והמליצו, יש מידע אין - סופי ברשת, קבוצות ייעודיות בפייסבוק.

אנחנו אוהבים להשוות את היציאה לטיול לארוחה טובה במסעדה: הריחות, הצבעים, הטעם, המרקם, עיצוב המנה, האווירה, הסטייל ואפילו הטיפ שמשאירים בסוף למלצר... זוהי חוויה סובייקטיבית לחלוטין, ולא כל מה שטעים ונעים לאחד בהכרח יהיה טעים ונעים גם לאחר. בנוסף, קיים עומס מידע שלפעמים אפילו יכול להטעות ולבלבל.

בפגישת הייעוץ אנחנו מנסים להבין ביחד איזה מסלול הוא המתאים בדיוק עבורכם - האם אתה טיפוס נמרץ ואתלטי שמחפש יותר "טראקים"? האם אתם טיפוס יותר רגוע שרוצה לשהות כמה ימים בכל מקום ולקחת אותו ב"איזי"? אלו מקומות לינה מתאימים עבורך- הן מבחינת התקציב האישי והן מבחינת הסגנון שלך? האם מלונות פאר? ואולי גסט- האוסים בכל מיני דרגות? כיצד אתה רוצה להשתנע ממקום למקום? התזמון שבו אתה רוצה לטייל והתאמתו לאזור שבו העונה מאפשרת למצות את החוויה בבטיחות ובהנאה... כל זאת ועוד- בפגישה חד פעמית שלאחריה אנו תמיד זמינים ונשמח לסייע בטלפון או במייל.

ממליצים עלינו

WhatsApp Image 2024-04-15 at 14.05.41.jpeg
WhatsApp Image 2024-04-15 at 14.06.12.jpeg
WhatsApp Image 2024-04-15 at 13.56.06.jpeg
WhatsApp Image 2024-04-15 at 13.55.12.jpeg
WhatsApp Image 2024-04-15 at 13.47.28.jpeg

שלחו אלינו פרטים ראשוניים, ונחזור אליכם לתאום פגישה או התקשרו 03-6566099

משפחת פרידמן

פגשנו את רז הלווינג ממסע לצ'אי לפגישות הכרות וישר התאהבנו בו.

הוא בנה לנו ויחד איתנו מסלול טיול בן 22 יום בצפון הודו, הטיול היה מדוייק, מאורגן מדהים, הכל במינון הנכון, והנסיון של רז היה יצוק בתוך הטיול לאורך כל הדרך.

אנחנו משפחה שנוהגת לטייל בעולם בתכנון עצמאי לחלוטין, זוג + 3 ילדים, 13, 10, 10. הודו קצת הפחידה אותנו ולכן החלטנו להעזר במומחה הפעם.

מצאנו את רז והוא פשוט גרם לטיול שלנו להיות מושלם. לרז יש שותף בהודו ויחד הם מנהלים אופרציה מדהימה. הזמנו דרכו את כל הטיול:

טיסות בינלאומיות, טיסות פנים, מלונות, גסטהאוסים, מוניות לאורך כל הדרך, מדריכי טיולים, נהגים, פורטר לטרק.הכל כולל הכל. מבחינת עלות זה יצא מאוד מאוד משתלם והכי חשוב, איכות השירות היתה יוצאת דופן, ודאי שבמושגים הודיים. אשמח לתת פרטים נוספים בכל עניין.

משפחת סופרין

אנחנו משפחה שאוהבת לטייל בעולם, לאו דווקא במקומות שגרתיים. השנה אתגרנו את עצמנו והחלטנו לצאת למסע של שלושה שבועות להודו.
אחרי חיפוש ארוך ומעמיק הגענו לרז ממסע לצ'אי. רז הגיע לפגישה בביתנו, סיפר לנו על הודו ובעיקר - הכיר ושמע אותנו. הוא ואלוק, השותף שלו בהודו, בנו עבורנו מסלול מרתק לצפון הודו ולרג'סטאן.
רז אף הגיע לפגישה נוספת עם כל בני המשפחה זמן קצר לפני הנסיעה לתדרוך והכנות אחרונות.
חזרנו לפני כשבוע הביתה מלאי חוויות ורשמים מהמסע המיוחד, העוצמתי והמדהים הזה. ביקרנו בהמון אתרים ומקדשים, ראינו טבע מרהיב, פגשנו תרבויות מרתקות ונשאר לנו טעם של עוד!
הטיול היה בתנאים טובים מאוד, עם צוות מדריכים ונהגים מקצועיים, הכל היה מאורגן היטב ובמחיר הוגן.
ממליצים בחום! משפחת סופרין, רעות.

יעוץ

מסע לצ׳אי

יעוץ לטיול להודו 

המנוסים ביותר בטיולים להודו

המחירים המשתלמים ביותר - באחריות

למה לצאת לטיול משפחות מאורגן?

הדרך הטובה ביותר לעשות טיול משפחתי בהודו, היא בטיולי המשפחות המאורגנים. בדרך זו נשמרת גם המסגרת המשפחתי (נסיעה ברכבים אישיים לכל משפחה, לינה בחדרי משפחה) וגם הארגון שמציע טיול מאורגן. במקום לבזבז את זמן הטיול על אירגון, עבודה מול ההודים, קשיי שפה וכ'ו, מוצעת ההזדמנות להגיע לכל המקומות היפים במסגרת משפחתית וקבוצתית.
טיולי משפחות בדרך כלל משלבים כ 4 משפחות שונות שנוסעות במקביל ומקבלות את ההדרכה המסודרת. המשפחות בוחרות את משך הזמן שיהיו ביחד במינונים המתאימים להם. בנוסף מהווה טיול המשפחות הזדמנות לילדים להיות עם עוד ילדים בחברה נותן להורים זמן ביחד. ההדרכה מותאמת גם לילדים וגורמת להם להתעניין בטיול עצמו.

bottom of page